O nás

„Každý deň krásna. S Marionnaud.“

Je pre nás veľkou cťou byť vašim každodenným spoločníkom na ceste k výnimočnosti a kráse počas každého dňa. V duchu týchto myšlienok sa značka Marionnaud snaží už od roku 1950 podporiť krásu a individualitu každého z nás. Nesmierne si vážime váš záujem, a preto vám každý deň prinášame novinky zo sveta kozmetiky, make-upu, osobnej starostlivosti a vôní. Naši poradcovia krásy sú známi individuálnym a profesionálnym prístupom. Presvedčilo sa o tom už 15 miliónov zákazníkov v trinátich krajinách Európy vrátane Švajčiarska, Talianska, Španielska či Francúzska, ktorí sa stali členmi nášho vernostného programu. Ten im poskytuje najväčšie výhody a nákupy so zľavami. Staňte sa aj Vy členom Marionnaud.

Marionnaud vo svete


Marionnaud je najväčší európsky maloobchodný predajca luxusnej kozmetiky a parfémov. Jeho história sa začala písať v roku 1950 vo Francúzsku, keď Bernard Marionnaud založil obchod, kde mohli ženy výnimočne - pod jednou strechou - nájsť výrobky starostlivosti o pleť, top svetové značky parfémov a najprestížnejšiu dekoratívnu kozmeticku. V súčasnosti sa po celej Európe nachádza už vyše 1200 parfumérií. 
Marionnaud je dnes dcérskou spoločnostou medzinárodnej skupiny CK Hutchison Holdings Limited (CK Hutchison), ktorá sídli v Hong Kongu. CK Hutchison pôsobí vo viac ako 50 krajinách a zamestnáva takmer 270 000 zamestnancov. Skupina podniká v 5 kľúčových oblastiach: energie, telekomunikácie, infraštruktúra, maloobchod a prístavy a k nim pridružené služby.
Viac informácií nájdete TU.