Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • THALGO Pureté Marine Absolútna čistiaca maska ​​na mastnú a zmiešanú pleť

75 ML 75 ML
Kód 54486

32,30 € 32.3 EUR

* 43,07 € Cena za 100 ml

Members |


Štedrá limitovaná edícia pleťovej masky dokonale vyčistí pleť od mazu a nečistôt behom 10 minút. Objavte viditeľne jasnejšiu pleť a stiahnuté póry.

Absolútne čistiaca pleťová maska Pureté Marine Thalgo pre mastnú a zmiešanú pleť má jedinečné výsledky už od prvej aplikácie. Odstraňuje prebytočný kožný maz a nečistoty iba za 10 minút. Sťahuje póry, čím obmedzuje tok mazu. Viditeľne jasnejší, matnejší a zdravší vzhľad pleti bez rozšírených pórov potvrdzuje viac ako 9 z 10 dobrovoľníkov.Po 28 dňoch používania potvrdzujú viditeľne kontrolovaný lesk a menej akné.*

Pleťová maska na mastnú a zmiešanú pleť sťahuje póry vďaka adstringentnému pôsobeniu trieslovín vilínu, čím obmedzuje tok mazu. Dve prastaré riasy pomáhajú regulovať produkciu kožného mazu, redukujú lesk pleti a rozširovanie pórov. Pôsobí ako prevencia rozširovania baktérií spôsobujúcich akné. Seve Bleue des Océans je voda z hlbín oceánov, bohatá na minerály a stopové prvky, ktorá významne zvyšuje hydratáciu pleti a napravuje stimuláciu bunkového metabolizmu.

Použitie: naneste 2 – 3 x týždenne na tvár i krk a nechajte pôsobiť 20 min. Potom prebytok odstráňte pomocou papierového obrúsku.

(0) 0
Pridajte vašu recenziu
Počet recenzií pre tento produkt: 0.