Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • ESTÉE LAUDER Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Creme Krém Proti Starnutiu

30 ML 30 ML
Kód 41662

68,70 € 68.7 EUR

54,96 €
* 183,20 € Cena za 100 ml

Members |


Pleťový krém Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Creme je luxusný omladzujúci krém, ktorý redukuje výskyt akýchkoľvek známok starnutia pleti a mení vzhľad vašej pokožky k lepšiemu! Tento vysoko efektívny krém dokáže reagovať na všetky potreby zrelej pleti. 

Skvelé zloženie tohto krému obsahuje IntuiGen Technology ™. Pomáha reaktivovať prirodzenú schopnosť pokožky vyzerať mladšie. Pokiaľ aj vašu pokožku trápia linky a vrásky, strata pevnosti, nevýraznosť a dehydratácia, Revitalizing Supreme je určený práve pre vás! 

Tento luxusný hydratujúci krém okamžite vyhladzuje a rozjasňuje vašu pleť. Zaisťuje pleti dokonalú hydratáciu, spevnenie a hĺbkovú výživu. Vďaka pravidelnému používaniu zaistí aktívne látky obsiahnuté v tomto kréme podporu prirodzenej funkcie pokožky a viditeľne vašu pleť omladí. Krém je určený pre zrelú pleť, na ktoré sa už začínajú prejavovať prvé známky starnutia. Hýčkajte svoju pleť jemnú luxusnú starostlivosťou, ktorá vašu pleť udrží dlho prirodzene krásnu a sviežu! 

Aktívne látky: IntuiGen Technology ™ pomáha reaktivovať prirodzenú schopnosť pokožky vyzerať mladšie. 

Typ pleti: Pre zrelú pleť. 

Použitie: Každé ráno a večer nanášajte krém na čistú pleť. 

(0) 0
Pridajte vašu recenziu
Počet recenzií pre tento produkt: 0.