Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • CHLOÉ Love Story Parfumovaná voda pre ženy Set Limitovaná edícia '16

50 ML 50 ML
Kód 53742

59,70 € 59.7 EUR

26,86 €
* 53,72 € Cena za 100 ml

Members |


Set obsahuje: parfumovanou vodu Chloé Love Story 50 ml a telové mlieko 100 ml

Chloé Love Story

noc patrí jej

on ju okamžite zbadá. ich oči sa stretávajú. je unesený. jej ženskosťou, jej prirodzenou eleganciou. pôvabom podčiarknutým voľnosťou a ladnosťou.

ona je clémence poésy. žiari pred objektívom mélanie laurent. love story predstavuje moderný príbeh zvodnosti. jej. a jeho. ich cesty sa stretnú, pár tichých slov, nádherný okamih.

esence zvodnosti

na jej krku utkvelo ono kúzlo. sviežosť neroli ju rozžiari  medzi všetkými ostatnými. on vidí iba ju. zmyselnosť kvetov pomarančovníkuho priťahuje, mocne. vzrušujúca ženskosť madagaskarského jazmínu, kvetu šťastia, ju robí ešte neodolateľnejšou než kedykoľvek predtým. céder hľadí jej pokožku. kvetinová love story, svieža a sexy. nezabudnuteľná esence zvádzania.

sú spolu, živší než kedykoľvek inokedy. mesto je ich. noc tiež. vezme ju za ruku. ozvena ich podpätkov na dlažbe. ich smiech sa odráža od stien. ukradnuté  útržky ich love story.

visiaci zámok ako symbol ich lásky. jej vôňa. on sa snaží zmocniť sa ho, ale je jej. vzácny klenot korunovaný chladným kovom, zväčšený ikonickým skladaným sklom. prirodzená ženskosť v podobe stuhy zviazané nenútene na jednej strane. prezrádza o nej všetko. podtrhuje modernosť a rafinovanosť postoja chloé.

prvé ranné lúče

čln kotví pod mostom umenia. jeho miesto. keď otvoríte dvere, ona zmizne. pretože ona je predovšetkým voľná! miluje život, lásku… vráti sa niekedy? jej vôňa sa vznáša vo vzduchu. vôňa love story.

love story je vyjadrením nespútanej ženy. ženy chloé. clare waight keller, clémence poesy, mélanie laurent, inez van lamsweerde, anne flipo...  každá vnáša do rozprávania tohto nového príbehu svoju víziu. vyjadrenie ženskosti. prehlásenie nezávislosti. 

(0) 0
Pridajte vašu recenziu
Počet recenzií pre tento produkt: 0.