Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • GUERLAIN Mon Guerlain Parfumovaná voda pre ženy

  • 30 ML
  • 50 ML
  • 100 ML
30 ML
Kód 54494

61,30 € 61.3 EUR

* 204,33 € Cena za 100 ml

Members |


91,30 € 91.3 EUR

* 182,60 € Cena za 100 ml

Members |


131,30 € 131.3 EUR

* 131,30 € Cena za 100 ml

Members |


Mon Guerlain, nová vôňa parfumérskeho domu Maison Guerlain, je poctou dnešnej ženskosti - Silnej, slobodnej a zmyselnej ženskosti, inšpirovanej Angelinou Jolie.

Moje neviditeľné tetovanie, moja vôňa, Mon Guerlain.

Čerstvá orientálna vôňa zvýrazňuje výnimočné suroviny: levanduľa Carla z Provensálska, jazmín Sambac z Indie, austrálske santalové drevo a vanilka Tahitensis z Papuy-Novej Guiney. Mon Guerlain vyjadruje kvintesenciu príbehu plného zážitkov, úspechov, skúsenosťami a veľkorysosťou, ktoré svojou vášňou napĺňa Guerlainov parfumér už od roku 1828.

Vaša vôňa Mon Guerlain vo svojom "štvorlôžkovom" flakóne: vytvorená v roku 1908, flaštička sa stala jedným z Guerlainových ikonických flakónov. Jednoduchý a grafický, odzrkadľuje fľašu alchymistu a vďačí svojmu názvu zátke, ktorá je vyrobená z jedného kusu, aby získala tvar podobajúci sa štyrom lalokom. O storočie neskôr, krásne zdokonalený luxusnou sklenenou hmotnosťou a zlatou ozdobou, tento flakón ponúka kontrast medzi silnými vypnutými líniami a zmyselnými krivkami vyjadrujúcimi súčasnú ženskosť.

 

"Notes Of A Woman"

 

VÔŇA
Sviežo orientálna. Odvážna. Žiarivá. Zmyselná.

#

Levanduľa Carla, výnimočná odroda pestovaná v Provensálsku, je v kontraste so zmyselnou a obklopujúcou vanilkou Tahitensis, ktorú napĺňa dravosťou a sviežosťou. Jazmín Sambac, zberaný pri východe slnka, dodáva vôňi Mon Guerlain všetku svoju jemnosť. Santalové drevo pridáva tejto novej vôni silu a zachováva jej záhadnosť.

#
#
#
 

ZLOŽENIE
levanduľa Carla, jazmín Sambac, austrálske santalové drevo, vanilka Tahitensis

(0) 0
Pridajte vašu recenziu
Počet recenzií pre tento produkt: 0.