INFORMÁCIE O PRODUKTE

Nový Teint Idole Ultra Wear ponúka look, ktorý môžete prispôsobiť každej  dennej dobe a príležitosti, od prirodzeného k rafinovanému vzhľadu.

Teint Idole Ultra Wear úžasne podporí sebadôveru. Je najlepším priateľom a spojencem všetkých  žien a dovoľuje im vyjadriť všetky aspekty svojho pravého ja. Vďaka zloženiu, ktoré ich  nikdy nezradí, môžu prežívať život skutočne naplno. Dlhotrvajúca dokonalosť: tajná zbraň pre všetky ženy, ktoré si naplno vychutnávajú každý okamih svojho života a to bez kompromisov.

Dokonalosť zloženia Teint Idole Ultra Wear a presnosť farieb zaručuje dokonale úspešný look, ktorého si ženy samozrejme všímajú! Pleť zostáva zamatovo hebká a žiadúca po celé hodiny, bez toho aby strácala svoju hĺbku alebo jas:

Nezanecháva lesklé reziduá : 100 %
Zjednocuje odtieň pleti: 100 %
Vydrží celý deň: 89 %
Prináša dokonale bezchybnú pleť: 87 %
Ženy milujú ľahkú textúru Teint Idole: Produkt na pokožke takmer necítili: 96 %
Textúra zjemňuje pleť: 96 %
Príjemný pocit na pokožke vydrží po celý deň: 92 %
Vlastné hodnotenie – 55 žien

SVIEŽÍ VZHĽAD

Teint Idole Ultra Wear sa predstavuje v novom kabáte! Jeho nová flaštička má vzhľad krištáľu a krásne preto ukazuje celú paletu odtieňov. Čierny lakovaný uzáver na sebe nesie zlatý symbol ruže, ikonickú pečať značky.

NOVÝ TEINT IDÔLE, NOVÝ TÓN HLASU

V nových vizuáloch zaznieva intenzívna energia. Na snímkach tradičných fotografov Lancôme, Merta Alase a Marcuse Pigotta, predstavujú nový Teint Idole Ultra Wear modelka Taylor Hillová a herečka Lupita Nyong’o, ktoré ako by sa zhodli  na pôsobivom prehlásení: „Make-up je moja sila.“