Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • THALGO Make Up Rozjasňujúci BB Krém Spf 16

Kód 45039
Momentálne nedostupné
Momentálne nedostupné

30,50 € 30.5 EUR

Members |


30,50 € 30.5 EUR

Members |


BB krém, ktorý vylepšuje pleť pre jej dokonalý vzhľad. Neuveriteľne komplexný produkt, posilňujúce pleť, bol navrhnutý tak, aby:

1. Vyrovnal pleť a znovu vytvoril perfektný vzhľad pokožky
2. Zakryl vady a škvrny
3. Hydratoval
4. Chránil pokožku pred UV žiarením BB krém produkt vytvára "druhú pokožku" a prináša zamatové krytie a výnimočnú štruktúru podobnú pokožke. Behom pár sekúnd zakryje nedokonalosti a začervenanie, čím rozjasní krásu vašej pleti, a zároveň pleť hydratuje (aktívna látka Seve Marine ®) a chráni pred slnečným žiarením (SPF 15) (aktívna látka Sun'Ytol ®).

Inovatívna aktívna látka Vitapulp - extrakt z rastliny Verbeny umožňuje prenikať novým aktívnym látkam do pleti a pôsobí dvojakým spôsobom: vyhladzuje a obnovuje štruktúru pokožky a podporuje hustotu tkaniva. BB krém obsahuje korigujúce hranolky, ktoré sa správajú ako malá "mikro-zrkadlá" (korekcia tzv. "farebným svetlom"), ktoré zvyšujú prirodzený jas pleti bez prebytočného lesku a pigmenty pokryté lecitínom pre dokonale rovnomerné rozotieranie a mimoriadnej krytia.

Vôňa: svieža vôňa s tónmi čaju oživené čerstvými kvetmi. Dostupný v troch farebných odtieňoch: Slonová kosť (Ivory) pre svetlú pleť, Prirodzený (Natural) a Zlatý (Gold) pre tmavú a opálenú pleť.

Spôsob aplikácie: Aplikujte ošetrujúci krém príslušný typu pleti pokožky. Na suchú pleť naneste BB krém až po aplikácii vášho denného séra a krému, na všetky ostatné typy pleti aplikujte krém po nanesení (iba) séra. Naneste BB krém v tenkej vrstve na čelo, líca a krk. Rozotrite BB krém cez tvár zo stredu smerom von jemnými pohybmi smerom hore V prípade nutnosti naneste na výrazné nedokonalosti ešte trošku BB krému na dané miesta.