INFORMÁCIE O PRODUKTE

SISLEY PHYTO-TOUCHE ILLUSION D'ETÉ - Kompaktný bronzer

Ultra jemný bronzujúci púder s ľahúčkou gelovou textúrou, ktorý pleti dodá prirodzený, slnkom pobozkaný vzhľad. Rozžiari tiež vaše vlastné opálenie.


Inovatívny vyhladzujúci komplex, vďaka ktorému dosiahnete jemne rozostretého efektu. Pleť tak vyzerá svieža a mladá! Mikronizované pigmenty zaisťujú optimálne zafarbenie pokožky.

Prípravok je obohatený o gardéniu a lipový kvet a dodáva tak pleti potrebné zložky pre jej pohodlie a kvalitu.

Použitie: Naneste rovnomerne na miesta na pokožke a tele, kde vás prirodzene opaľuje slniečko. Sú nimi kľúčne kosti, ramená, dekolt, nos, vrchol čela či hrana lícnej kosti. Rozotrite do stratena.

ZLOŽENIE

MICA,CETEARYLETHYLHEXANOATE,DIMETHICONE,GLYCERIN,TITANIUMDIOXIDE(CI77891),NYLON-12,ZINCSTEARATE,SQUALANE,IRONOXIDES(CI77491),IRONOXIDES(CI77492),OCTYLDODECYLSTEAROYLSTEARATE,MALVASYLVESTRIS(MALLOW)FLOWEREXTRACT,TILIACORDATAFLOWEREXTRACT,TOCOPHERYLACETATE,GARDENIAFLORIDAFLOWER EXTRACT,POLYSORBATE20,BUTYLENEGLYCOL,CAPRYLYLGLYCOL,ETHYLHEXYLGLYCERIN,1,2-HEXANEDIOL,CARRAGEENAN,XANTHANGUM,TINOXIDE,HDI/TRIMETHYLOLHEXYLLACTONECROSSPOLYMER,PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYLHYDROXYHYDROCINNAMATE,IRONOXIDES(CI77499).IL#1A-