INFORMÁCIE O PRODUKTE

Jas bez lesku. Pleť je rozjasnená a prirodzene povzbudená, ako by ju zalialo čarovné svetlo. Dochádza k redukcii viditeľných nedostatkov a zjemnenie textúry. TOUCHE Eclat LE TEINT: Efekt prebudenie pleti, ľahučký jas, bezchybné krytie.
 
TOUCHE Eclat predstavuje pre ženy po celom svete komplexné zbraň pre sviežu a žiarivú pleť už 23 rokov: 8 hodín osviežujúceho spánku v jedinom cvaknutie. Vedci spoločnosti YSL Beauté robili, čo bolo v ich silách, aby vytvorili podklad, ktorý by sa mohol vyrovnať rozjasňujícímu efektu TOUCHE Eclat. A tak roku 2012 vznikol LE TEINT TOUCHE Eclat.
Teraz spoločnosť YSL Beauté predstavuje novú generáciu produktu, ktorý dokáže viditeľne prebudiť a povzbudiť pleť. Predstavuje nový míľnik snáh o dokonalú pleť, prináša jemný jas, ľahučké textúru a dokonalé krytie pre jednotnú, rozjasnenú a na pohľad zdravú pleť.
Ideálny spojenec pre nečakane prebdenej noci. A pre rána potom. Existuje len jeden podklad, ktorý dokáže zachytiť dokonale jasné svetlo takzvanej zlatej hodiny a udržať ho po celý deň.

Volá sa TOUCHE Eclat LE TEINT.

Mohlo by vás zaujímať

0 of 12

Naše odporúčania

0 of 12