INFORMÁCIE O PRODUKTE

LA PRAIRE SKIN CAVIAR POWDER FOUNDATION - Kompaktný pudrový make-up s kaviárovým extraktom

Rozjasnená. Matná. Skrášlená. Dokonalá pleť. Skin Caviar Powder Foundation je viac než len make-up. Je to prvý kompaktný pudrový make-up s kaviárovým extraktom pre skrášlenie pleti.  Úžasné splynutie kaviárovej vedy a farebného umenia spája kaviárový extrakt s pokrokovou zmesou pigmentov v dokonale jemnej textúre. Ochranný faktor SPF 15/PA++ pomáha pleť chrániť pred UVA a UVB lúčmi, kým exkluzívny bunkový komplex dopĺňa pleti potrebnú výživu.

Bezchybne sa rozplýva na pleti, ktorú zahaľuje do hodvábneho závoja. Skin Caviar Powder Foundation má krémovú textúru, ktorá sa pri aplikácii premieňa na kašmírovo-vláčnu. Make-up poskytuje pleti vrstviteľné, ľahko sa rozplývajúce krytie s matným, a pritom sviežim, rozjasneným efektom, ktorý vydrží po celý deň. Uložený v štíhlom kobaltovo-modrom kompakte s dvojicou zrkadiel – normálnym aj zväčšujúcim, predstavuje ideálneho spojenca ženy pre neporovnateľné skrášľovanie pleti.

Výhody

Štruktúra pleti je viditeľne zjemnená, linky a vrásky sú vyhladené, póry pôsobia menšie.
Chráni pleť pred UV žiarením.
Zachováva správnu úroveň hydratácie pleti a vytvára pocit komfortu.
Vytvára prirodzený, matný efekt s mladistvým jasom.

Exkluzívny bunkový komplex La Prairie sa opiera o pokrokový biotechnologický výskum, aby poskytol nový život a energiu bunkám pleti, v ktorých sa rodí krása. Pôsobí na základné bunky a komponenty v mimobunkovom priestore pre celkové omladenie vzhľadu pleti.

Aplikácia

Používajte po čistení, tonizácii a aplikácii ošetrujúcich prípravkov, ideálne liftignových a spevňujúcich prípravkov kolekcie Skin Caviar. Používajte samostatne, alebo make-up zafixujte sypkým púdrom Skin Caviar Loose Powder. Môžete aplikovať aj po nanesení kaviárového make-upu Skin Caviar Concealer • Foundation SPF 15 na úpravu pleti počas dňa.

S priloženou pudrenkou, alebo štetcom na pudrový make-up La Prairie si nanášajte make-up od čela, pozdĺž nosa, na líčka až po bradu. Dôkladne roztrite pozdĺž vlasovej línie, pričom sa vyhnite obočiu. Pokračujte v oblasti sánky a línie krku pre nenápadné krytie.

Upozornenie

Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa vám produkt dostane do očí, vypláchnite ich dôkladne vodou. V prípade známok podráždenia, prerušte aplikáciu prípravku. Udržiavajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na detskú pokožku