INFORMÁCIE O PRODUKTE

SISLEY PHYTO-POUDRE COMPACTE - Zmatňujúci a skrášľujúci kompaktný púder

Veľmi jemný a krémový produkt Phyto-Poudre Compacte sa okamžite prestúpi s pleťou a poskytuje upokojujúci a zamatový pocit. Nezanecháva púdrový povrch a na pleti je sotva postrehnuteľný.

Jeho receptúra obohatená o maslá z kakaa, manga a cupuaçu a extrakt z ibišového kvetu prináša pleti pohodlie a hydratáciu. Dokonale vyhladzuje, zjemňuje vrásky a jemné línie a zároveň dokonale priľne k pleti a dlhodobo drží.

Jeho textúra je vhodná na všetky typy pleti a poskytuje po celý deň bezkonkurenčné pohodlie. Veľmi dobre kryje a zanecháva žiarivú, dokonale vyrovnanú a skrášlenú pleť, ktorá zodpovedá vašej nálade. Výsledkom je dokonale hladká zamatová pleť, zanecháva pocit druhej pleti a neporovnateľný komfort a mäkkosť.

Aktívne látky:
Komplex "troch masiel“, jedinečný kokteil 3 ultra zvláčňujúcich rastlinných masiel:
- kakaové maslo: zjemňuje pleť a bojuje proti suchosti
- mangové maslo: vyživuje, zjemňuje, chráni a zachováva hydratáciu
-maslo cupuaçu: upokojuje a pomáha udržiavať pružnosť a elasticitu; výťažok z ibišového kvetu: tonizujúce a rozjasňujúce vlastnosti

Použitie:
Prípravok nanášajte štetcom na púder Powder Brush na ľahké pokrytie a efekt druhej pleti. Na intenzívnejšie krytie použite zamatovú hubku na T-zónu a púder nanášajte do bokov k vlasovej partii.

Mohlo by vás zaujímať

0 of 15

Naše odporúčania

0 of 6