background image
Vyhľadať obchod

ZALOŽENÝ V PARÍŽI V ROKU 1828
PRÍBEH KREATIVITY A ODVAHY

Vitajte vo svete Guerlain, kde sa už od roka 1828 zaoberáme výskumom, inováciami a neustálym zdokonaľovaním luxusných vôní, produktov starostlivosti o pleť a dekoratívnej kozmetiky. Vďaka odvážnym tvorcom mýtických kreácií poznáme Guerlain pre jeho francúzske nadčasové savoir-faire. Inšpirovaný prírodou a umením vytvára svoj podpis v kultúre krásy. Vďaka svojej tvorivej odvahe, inováciám a vizionárstvu sa Guerlain presadil v holistickom vnímaní krásy už od svojho založenia.

Novelties

BESTSELLER

V MENE KRÁSY

PRÍRODA JE NAŠOU INŠPIRÁCIOU OD ROKU 1828 A UŽ CEZ PÄTNÁSŤ ROKOV JE JEJ ZACHOVANIE STREDOBODOM NAŠEJ PRÁCE.

Pre toto neoceniteľné dedičstvo sa Maison Guerlain zaväzuje k odovzdávaniu zázrakov prírody budúcim generáciám na čele so svojou strážkyňou, ktorou je včela.
V roku 2007 dostal tento záväzok formálnu podobu "V mene krásy". Vedený včelou, svojím historickým symbolom, podniká Guerlain konkrétne kroky po celom svete, aby zachoval biodiverzitu, inovoval udržateľným spôsobom, konal v prospech klímy a vytváral tak pozitívny sociálny dopad. Pri príležitosti pätnásteho výročia svojho záväzku "V mene krásy" potvrdzuje Guerlain, orientovaný na budúcnosť, svoje odhodlanie posúvať ušľachtilé spojenie luxusu a udržateľného rozvoja k stále väčším výšinám.

>>>