INFORMÁCIE O PRODUKTE

SISLEY SO VOLUME - Maskara na objem

Multidimenzionálny výkon: okamžitý objem, natočenie a definícia. Riasy sú zo dňa a deň viditeľne plnšie, dlhšie, silnejšie, krajšie a odolnejšie.

Kefka XXL, ktorá je dokonale prispôsobená receptúre, sľubuje okamžité tvarovanie a dokonalý výsledok bez nánosov. Jej ultra čisté pigmenty s dvojitou vrstvou ponúkajú intenzívnu farbu a dlhotrvajúce nalíčenie. Tolerancia testovaná pod oftalmologickou kontrolou. Ideálna na citlivé oči a pre ženy, ktoré nosia kontaktné šošovky.

So Volume dodáva objem, natočenie a definuje riasy od korienkov po končeky. Inovatívna receptúra:

- pomáha predĺžiť a posilniť riasy (vitamín peptid, bavlníkové proteíny a kľúčová zložka Ceramide) na silnejšie, dlhšie, objemnejšie a odolnejšie riasy po každej aplikácii,
- pôsobí na vitalitu rias vďaka pridanej výžive, ktorá je nevyhnutná na vývoj,
- pôsobí na ich rast (arginín) a skrášlenie (provitamín B5, kvety japonskej čerešne a extrakt z ricínového oleja).

Trojnásobný výsledok v závislosti od aplikácie:

- ultra objem: pokryté, zhustené a mimoriadne plné riasy
- natočené: intenzívne obalené a natočené riasy
- rozdelené: perfektne definované riasy, objem na každej riase.

Extrakt z japonskej čerešne: zmäkčuje.
Vitamínový peptid: predlžuje a zhusťuje riasy.
Arginín: revitalizuje.

Začnite tým, že maskaru aplikujete doprostred oka na širokouhlý efekt. Umiestnite kefku na horný rad rias a potom produkt vykreslite nahor, a to tak, že kefkou prejdete až ku končekom, aby ste dosiahli intenzívny objem. V snahe docieliť plné riasy pokračujte k vonkajším okrajom očí, kým sa vrátite k riasam vo vnútornom kútiku. Použite špičku kefky na precízne pokrytie aj tých najkratších rias. Opakujte niekoľkokrát podľa požadovanej intenzity a objemového efektu.