INFORMÁCIE O PRODUKTE

JIMMY CHOO SEDUCTION SATIN LIP COLOUR - Rúž na pery

Vstúpte do sveta nadčasovej krásy a atmosféry červeného koberca s luxusnými doplnkami Jimmy Choo. Skrášliť sa odteraz môžete nielen exkluzívnou obuvou a kabelkami značky. Jimmy Choo totiž uvádza neodolateľnú dekoratívnu líniu, zostavenú z lakov na nechty a farebných rúžov, doplnenú o šesticu koncentrovaných vôní. Seduction Collection je odrazom rafinovaného sveta Jimmy Choo: ženského, elegantného, príťažlivého a fascinujúceho. 

Tento rúž na pery, v rámci exkluzívnej kolekcie Jimmy Choo Seduction Satin, stelesňuje ženskosť a eleganciu. Je viac než len súčasťou make-upu. Ponúkaný v desiatke unikátnych odtieňov, farebný rúž Jimmy Choo je dlhotrvácny a intenzívny. Farebná škála siahajúca od intenzívnych červených, cez výrazné ružové, nenápadne nahé a elegantné bordové odtiene dokáže vyhovieť každej nálade ženy. Dlhotrvajúca a intenzívna farba so saténovým povrchom dodá vašim perám neodolateľný vzhľad. Každý z 10-tich odtieňov je jemne prevoňaný jednou z nových vôní kolekcie - Iris Crush. 

001 Red Carpet – ikonická červená v oslnivom odtieni, v ktorom si získate pozornosť a obdiv
002 Burgundy Charm – sýta červená pre nadčasový a sofistikovaný vzhľad
003 Purple Night – tmavofialová pre skvelú nočnú zábavu 
004 Coral Kiss – živá oranžovočervená pre víkendový výlet
005 Daring Pink – elegantná ružová umocňujúca váš denný šik vzhľad
006 Oh my Pink! – hravá žiarivá ružová ako stvorená na obed s priateľmi
007 Hot Pink – výrazná ružovofialová, s ktorou sa pretancujete do bieleho rána
008 Tender Pink – jemne ružová pre zvýraznenie prirodzenej farby pier 
009 Magic Choo a 010 Golden Choo – dvojica nahých odtieňov s dotykom zvodných trblietok 

Delikátny telový obal skrášľujú zlaté trblietky a logo Jimmy Choo. Povrch rúžu zdobí ikonická hadia potlač a monogram JC

Vonkajšie balenie tvorí vrecúško telovej farby vyzdobené monogramom JC. Vrecúško chráni obal rúžu, a ľahko si ho môžete kamkoľvek vziať so sebou. 

Mohlo by vás zaujímať

0 of 14