INFORMÁCIE O PRODUKTE

KADALYS - Vyživující suchý olej na pleť, telo a vlasy bio

Výnimočný suchý olej KADALYS Green Banana s aktívnymi látkami zo zeleného banánu a zeleného čaju je skvelý pre unavenú pleť, ktorá občas trpí akné. Vyživuje a obnovuje pleť, telo aj vlasy.

Jedinečná vyživujúce zmes bohatá na omega 6 a 9, kombinujúca bioaktívne látky z kapustového banánu na posilnenie pleti a revitalizačné rastlinné oleje zo zeleného čaju, avokáda a jojoby. Vhodný pre mladú pleť alebo pleť s nedokonalosťami. Vďaka 100% prírodnému zloženiu neupcháva a nesťahuje / neuzatvára póry.

100% ingrediencií je prírodného pôvodu
29% ingrediencií bolo získaných z plodín pestovaných na bio farmách
Vzácny olej obsahuje oleje bioaktívnych látok zeleného banánu, avokáda, zeleného čaju, jojoby a šípok.

Použitie: Tvár - veľmi intenzívne vyživuje a rozjasňuje, stačí keď, nanesiete len veľmi malé množstvo do dlane a dôkladne ho rozotrite po tvári, krku a dekoltu pred použitím nočného krému Kadalys.
Tip: Olej môžete použiť aj pre intenzívnu hydratáciu a masáž celého tela.

Vlasy - Vyživujúci olej je kľúčový pre zdravé a lesklé vlasy. Pre normálne až jemné vlasy a normálne až mastné vlasy.
Olej na vlasy použite ako:
- Vyživujúca starostlivosť:
aplikujte na suché končeky vlasov, buď po umytí vlasov šampónom alebo ako starostlivosť pred umytím vlasov.
- Posilňujúca kúra: naneste na suché vlasy pred použitím šampónu. Nanášajte od korienkov ku končekom. Zmotajte vlasy do teplého uteráka a nechajte pôsobiť aspoň 30minút, aby olej prenikol do vlasov. Následne umyte vlasy ako obvykle.
- Ochranná starostlivosť: pre rozmaznávanie vašich vlasov v letných mesiacoch naneste olej na suché vlasy pred kúpaním. Môžete používať po celý rok ako súčasť vlastného denného rituálu starostlivosti o vlasy kedykoľvek a kdekoľvek.

Suché oleje Kadalys sú bestsellerom značky. Sú skvelé nielen na pleť, ale aj na vlasy alebo pre masáž tela.