INFORMÁCIE O PRODUKTE

GA-DE REVIVALIST PORCELAIN CLARITY MASK - Čistiaca ílová maska

Čistiaca ílová maska, ktorá hlboko čistí, oživuje a rozjasňuje, pre žiarivo a mladistvo vyzerajúcu pleť.

Zmes zložená z bieleho ílu bohatého na minerály a inovatívneho komplexu pre zosvetlenie, pomáha zosvetliť hyperpigmentáciu, začervenanie a tmavé škvrny pre hladšiu a pružnejšiu pokožku. Upokojujúca maska ​​obohatená antioxidačnými vitamínmi a jemným exfoliačným činidlom obnovuje štruktúru pokožky a zjemňuje čierne bodky a vytvára žiarivý lesk.

Biely íl, prírodný minerál s vynikajúcimi absorbčnými vlastnosťami, ktorý čistí a odstraňuje prebytočný maz a nečistoty. Komplex, ktorý znižuje tvorbu pigmentu a bledne tmavé škvrny, zvyšuje prirodzenú žiarivosť. Obsahuje tiež prášok z koreňa zázvoru, prírodnú antioxidačnú látku, ktorá pomáha vyhladiť a odlupovať povrch pokožky pre rovnomerný tón. Vitamín E k ochrane pred voľnými radikálmi a súčasne zlepšenie elasticity pokožky a vitamín B5 s protizápalovými vlastnosťami k zvýšeniu hydratácie a zlepšenie funkcie bariéry pokožky.

Použitie: Naneste ľahkú vrstvu na vyčistenú pokožku, vyhnite sa oblasti očí, a nechajte pôsobiť 10 minút. Opláchnite vlažnou vodou. Používajte 2-3krát týždenne.