INFORMÁCIE O PRODUKTE

1 minútová prípravná exfoliačná enzýmová maska

 

Jemný peeling novej generácie, exfoliačná enzýmová maska ​​je prípravná starostlivosť o pleť, ktorá iba za 1 minútu odhalí jednotnosť a žiarivosť všetkých typov pleti, vrátane citlivej.
Výrazný krok k zmene kvality pleti vďaka dvom doplnkovým akciám :

1. Exfoliuje a pripravuje
Papain, enzým 100% prírodného pôvodu, jemne exfoliuje pleť, aby ju ideálne pripravil na následný rituál starostlivosti o pleť. Pleť je vyhladená, jemná a hodvábna.

2. Odhaľuje žiarivosť
Kombinácia zdokonaľujúcich kľúčových ingrediencií čistí a čistí pleť a zároveň podporuje rovnomernosť a žiarivosť pleti. Pleť je rovnomernejšia a žiarivejšia, žiari krásou.

Transformujúca textúra púdru v kréme
Jemný púder, ktorý sa po kontakte s vodou premení na bohatý penivý krém, ideálny pre použitie ako maska.
Táto hybridná starostlivosť o pleť kombinuje dva odborné kroky: silu exfoliantu a jemnosť masky pre pleť, ktorá je bleskovo „ako nová“.

 

 


#

Model
 

Výsledok

Len za 1 minútu poskytuje účinok zosilňujúci žiarivosť: pleť je jemne exfoliovaná, odumreté bunky sú odstránené, póry vyzerajú stiahnuté a textúra pleti vyzerá jemnejšie. Pleť vyzerá zjednotene, hladšia a jasnejšia a jej žiarivosť je obnovená. Je ideálne pripravená na následné produkty starostlivosti o pleť.

 

Tipy na aplikáciu

Dávkujte množstvo prášku veľkosti čajovej lyžičky do dlane a miešajte končeky prstov za súčasného pridávania malého množstva vody, kým sa nevytvorí penivý krém. Naneste tenkú vrstvu na celú tvár a krk, vyhnite sa oblasti očných kontúr. Nechajte pôsobiť maximálne 1 minútu a dôkladne opláchnite vodou. Vyhnúť sa očnému kontaktu. Postupujte podľa ďalších krokov každodennej rutiny starostlivosti o pleť.

 

 

#Kombinácia s

#

Black Rose Cream Mask
Okamžité omladenie

Objaviť

#

Facial Mask with Linden Blossom
Upokojujúca maska

Objaviť

#

Deeply Purifying Mask with Tropical Resins
Okamžité výsledky na nedokonalostiach

Objaviť