INFORMÁCIE O PRODUKTE

#

GUCCI BLOOM EAU DE PARFUM

Predstavujú Gucci Bloom, odvážnu vôňu, ktorá vás prenesie do záhrady plnej nádherných kvetov a rastlín a oslavuje autentickosť, vitalitu a rozmanitosť žien.


PRÍBEH GUCCI BLOOM

Parfumovaná voda Gucci Bloom je prvá vôňa vyvinutá výlučne pod taktovkou Alessandra Micheleho a bola inšpirovaná myšlienkou absolútnej autentickosti a slobody toho, kým ste.

#

Ďalšie vône Gucci Bloom vyvinuté neskôr oslavujú vitalitu a rozmanitosť žien, ktoré sa stotožňujú s modernou filozofiou výrobcu, a sú určené pre tie, ktoré si svoj život a jeho plody vychutnávajú naplno a rozkvitajú do svojho skutočného ja.


VÔŇA#

Autentickosť prinášajú kvalitné, vysoko koncentrované prírodné prísady. Tóny prekvitajú ako vysoko koncentrované vône kvetov, jedinečné vyjadrenie nových, doposiaľ nepoznaných ingrediencií prináša nový zážitok z vône.


DIZAJN

Klasický púdrový ružový odtieň lakovaného hranatého flakónu s aplikáciou Gucci etikety previazaný a orámovaný čiernou farbou. Vonkajšie balenie je zvonka aj zvnútra pokryté herbárom, červeno-bielou potlačou toile de jouy z listov, konárov a kvetov čerešne typickou pre výrobcu a orámovanou čiernou farbou.

#

KAMPAŇ

Kampaň k novej vôni Gucci Bloom sa odohráva v mystickom starobylom prostredí a rozpráva príbeh štyroch žien žijúcich v záhrade snov. Predstaviteľkami sú charizmatické a šarmantné ženy: Anjelica Huston, Florence Welch, Jodie Turner-Smith a Susie Cave sa stretávajú v obraze, ktorý vyzerá ako sen.

#

Mohlo by vás zaujímať

0 of 11

Naše odporúčania

0 of 14