INFORMÁCIE O PRODUKTE

DIOR MISS DIOR - Parfumovaná voda

ZJEMNENIE ZMYSELNEJ RUŽE, PRETKÁVANÁ RUŽOVÝM DREVOM

Nová Miss Dior Eau de Parfum odhaľuje ženskosť zmyselnej kvetinovej vône. Jej srdce je kvetinovým vyznaním, ktoré kombinuje krásu ruže z Grasse a trúfalosť damašskej ruže, obe ruže sú zahalené stuhou sviežich nót kalábrijského bergamotu. Táto ručná práca je naviac pretkaná ružovým drevom z Francúzskej Guayany a ružovým korením z ostrova Reunion pre intenzívnejší charakter. Do Miss Dior sa zamilujete.

„Zdokonalil som kvetinovú podstatu vône, aby bola viac zmyselná a podmanivá. Predstavuje vzplanutie, ako keď sa bezhlavo zamilujete. Je to vyznanie lásky láske!“ François Demachy, autor vôní Dior.

Zloženie: #11800/A ALCOHOL ● PARFUM (FRAGRANCE) ● AQUA (WATER) ● LINALOOL ● BENZYL SALICYLATE ● ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE ● LIMONENE ● HYDROXYCITRONELLAL ● COUMARIN ● HEXYL CINNAMAL ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● ETHYLHEXYL SALICYLATE ● CITRONELLOL ● GERANIOL ● BHT ● BENZYL BENZOATE ● CITRAL ● BENZYL ALCOHOL ● FARNESOL ● EUGENOL ● METHYL 2-OCTYNOATE ● TOCOPHEROL ● CI 14700 (RED 4) ● CI 60730 (EXT. VIOLET 2) ● CI 19140 (YELLOW 5)