INFORMÁCIE O PRODUKTE

PRADA PARADOXE REFILL - Parfumovaná voda. Náplň.

VSTÚPTE DO SVETA SÚČASNÉHO PARADOXU ZNAČKA PRADA PREDSTAVUJE NOVÚ COUTURE VÔŇU PRE ŽENY. ODVÁŽNU. MODERNÚ. PLNÚ KONTRASTOV.ODDAJTE SA VÔNI NADČASOVEJ KYTICE BIELYCH KVETOV S PRVKAMI AVANTGARDY.

Objavte zmyselný kvetinový charakter a ženskosť buketu bielych kvetov s dominujúcimi tónmi neroli a jazmínu, znovuobjavený vďaka sviežim rozmerom púčikov neroli, ktorého esencia bola získaná vôbec po prvýkrát. Avantgardný podpis akordov ambrofixu a serenolidu, dvoch inovatívnych molekúl vône PARADOXE, ktoré nanovo definujú zmyselnosť a intenzitu, aby vytvorili intímnu a zároveň výraznú, nikdy sa nekončiacu stopu.

Intenzívne ženská kvetinová vôňa ZA HRANICAMI PARADOXU. Ultramoderná, viacrozmerná vôňa, rovnaká ako ženy, ktoré ju budú nosiť. V štýle couture, moderná a zároveň plná kontrastov, vôňa značky PRADA skúma viaceré dimenzie vonných ingrediencií, aby zosúladila protiklady. Objavte jedinečnú vonnú zmes tradičného a moderného sveta, mužských a ženských tónov, starého a nového, to všetko uchované v jednom symbolickom flakóne.

FLAKÓN S IKONICKÝM DIZAJNOM TROJUHOLNÍKA. Charakteristické a nezameniteľné trojuholníkové logo módneho domu PRADA je fyzickým stelesnením luxusu, modernosti a histórie.

PO PRVÝ RAZ KOMPLETNE ZNOVUDOPLNITEĽNÁ KOLEKCIA VÔNÍ ZNAČKY PRADA. Každú z troch veľkostí vône je teraz možné po vypotrebovaní opätovne doplniť.

AKO VÔŇU POUŽÍVAŤ?  Aplikujte priamo na pokožku, predovšetkým na teplejšie partie tela: za krk, na vnútornú stranu zápästia a za ušné lalôčiky.</p>