INFORMÁCIE O PRODUKTE

GIORGIO ARMANI EAU DE CEDRE - Toaletná voda pre mužov

Vôňa Armani Eau Pour Homme vznikla v roku 1984, jeho re-edícia Armani Eau Pour Homme v roku 2013, rovnako ako niekoľko verzií, ktoré tvoria špeciálny líniu Eau Pour Homme. Prvá verzia bola predstavená v čiernom flakóne v roku 2013 Armani Eau de Nuit, nasledovaný Eau d'Aromes, 2014. Očakávalo sa, že sa pánska voňavá linka bude ďalej rozširovať. V súčasnej dobe je najnovšie vydanie pri príležitosti roku 2015 Armani Eau de Cèdre, a je venovaná drahému cédru.

Elegantná charakteristika flakónu je vytvorená z tmavo zeleného skla, ktoré opisuje zelený céder. Rovnako ako celé linky spojené s módnym štýlom Armani. Flakón z Eau Pour Homme je inšpirovaný pánsku bundou, Eau de Nuit je venovaná čiernemu smokingu a Eau d'Aromes oslavuje netradičný elegantný strih na mieru, ktorý sleduje líniu tela (slim-fit).

Zloženie novej verzie bolo inšpirované vôňou muža zamatového saka, ktorá je mäkká, jemná a elegantná. Charakteristická Vôňa Eau de Cedre vyjadruje mäkkosť zamatového materiálu a spustí kompozíciu s citrónovým olejom a talianskym bergamotom. Aromatická vôňa šalvie je zmiešaná s fialovými listami a rascou, s nádychom kardamónu. Mužské akordy pochádzajú z esencií cédru, čierneho čaju a semišu.

Hlava: bergamot, citrón, šalvia
Srdce: list fialky, kardamóm, rasca
Základ: semiš, céder, čierny čaj, lesné tóny