INFORMÁCIE O PRODUKTE

DIOR SAUVAGE REFILL - Toaletná voda

Toaletná voda Sauvage je teraz doplniteľná. Plniaca fľaštička je jednoduchá na použitie a ekologicky udržateľná. Doplňte si svoju 30 ml alebo 100 ml fľaštičku toaletnej vody Sauvage jedným jednoduchým krokom, bez toho aby ste stratili jedinú kvapku.

Vďaka inovatívnemu automatickému baleniu sa plnenie automaticky zastaví, akonáhle je fľaštička plná. Sauvage Refill je súčasťou ekologicky udržateľnej stratégie, ktorá sa snaží viac rešpektovať prírodné zdroje. Balenie je recyklovateľné, jeho jednoduchý hliníkový dizajn pomáha zredukovať dopad na životné prostredie ušetrením až 60% energie pri recyklácii, 35% vody a 56% produkcie plynov *.

Sauvage Refill nie je určená na samostatné použitie. Je kompatibilná iba s fľaštičkami 30 ml a 100 ml toaletnej vody Sauvage, ktoré sú označené nápisom "Refillable", ktorý je umiestnený na zadnej strane fľaštičky (30 ml balenie) alebo naspodku fľaštičky (100 ml balenie).

* Použitie 100 ml toaletné vody Sauvage + 300 ml Sauvage Refill sa rovná spotrebe 4 x 100ml fľaštičiek Sauvage toaletná voda.

Sauvage je umelecký akt, ktorý bol inšpirovaný divokou prírodou, skalnatými útvarmi a výrazne modrou oblohou. Silné tóny citrusov v toaletnej vode Sauvage sú doplnené mocnými tóny noblesného Ambroxan. Táto vôňa je okamžite rozpoznateľná a je to vôňa pre mužov, ktorí sa neboja byť sami sebou. Prírodné ingrediencie boli vybrané s maximálnou starostlivosťou a vládnu celej vôňu.

Žiarivé vrchné tóny explodujú šťavnatú sviežosťou kalábrijského bergamotu, zatiaľ čo ambroxan uvoľňuje svoju mocne drevitú stopu.