INFORMÁCIE O PRODUKTE

PRADA LUNA ROSSA OCEAN - Toaletná voda

Ľudskosť rozšírená o technológie.

Pánska vôňa Luna Rossa Ocean od značky Prada vznikla na zaklade presvedčenia, že vďaka technológií, ktorá rozširuje naše schopnosti, môzeme prekonávať svoje hranice, predstaviť si viac, než je možné, a OTVORIŤ si nové obzory.

Surová a napriek tomu elegantná svieža vôňa Luna Rossa Ocean spočíva v tom, že sa v nej stretáva sila človeka so silou inovácií.

Z čoho je vôňa zložená?
Vôňa obsahuje žiarivý koktail kvalitných citrusov v kombinácií s pikantnou dvojicou levandule a šalvie, ktoré vytvárajú čistú a sviežu aureolu. Jeho výnimočné kožené srdce vyjadruje efekt druhej kože tým, že objavuje zmyselne semišový a šafranový akord a elegantné krémové tóny kosatcov. Vôňa zahalená do majstrovskej zmesi pačuli, vetviveru (pochádzajúceho z udržateľných zdrojov # z Haiti) a mošusu, prináša návykovú a mužné stopu.

Flakón vône Prada Luna Rossa Ocean sa ponára do modrých hlbín oceánu.
Je inšpirovaný technologickou dokonalosťou a elegantnou, uhladenou dynamickou krásou extrémnych plachetníc.Sila živlov sa odráža v materiáloch a dizajne, ktorý vyžaruje silu i sofistikovanosť.
Flakón je intenzívny, s nádychom sily, ktorá sa v ňom ukrýva. Je lakovaný sofistikovaným modrým tieňovaním, ktoré je odkazom na fascinujúce sahy morských hlbín aj na pableskujúcu hru svetla na vodnej hladine.

ZLOŽENIE:
Hlava: bergamot, ružové korením, Palina.
Srdce: Kosatcová tóny, levanduľa, šafranovej akord.
Základ: vetiver, mošus, pačuli.

Mohlo by vás zaujímať

0 of 13

Naše odporúčania

0 of 12