Sisley logo

Sisley Les Soin Noir

Sisley Sisleya Line

KOLEKCIA SISLEŸA

Sisley s líniou Sisleya, poskytuje absolútnu odpoveď na viditeľné známky starnutia pleti. Účinné aktívne ingrediencie, ktoré sa nachádzajú v každom produkte tejto línie, viditeľne pôsobia na tri dimenzie starnutia (genetické, ovplyvnené životným prostredím a spôsobom života) pre pleť, ktorá sa javí viditeľne mladšia.

OBJAVTE
Sisley Rose Noir Line

KOLEKCIA Z ČIERNEJ RUŽE

Sila Black Rose extraktov v línii nekonečne zmyslovej starostlivosti o pleť. Čierna ruža sa volá "Black Baccara" a pestuje sa predovšetkým vo Francúzsku. S veľmi tmavým, zamatovým, granátovo červeným odtieňom, odraz jej okvetných lístkov dáva ilúziu čiernej ruže. So svojím tajomstvom nás prenesie do centra luxusnej záhrady ... Všetka sila tejto vzácnej ruže v 3 produktoch s prekvapivou textúrou.

OBJAVTE
Sisley Hydra Global Line

KOLEKCIA HYDRA-GLOBAL

Vzhľadom na to, že pleť, ktorá je pravidelne ohrozovaná vonkajšími agresormi, má tendenciu k nedostatku vlhkosti, rýchlejšie starne. Objavujú sa dehydratačné vrásky a pleť sa napína, chýba jej pružnosť a jas. V skutočnosti Sisley výskum vytvoril líniu Hydra-Global, čo je riešenie dvojitej starostlivosti, ktorá obnovuje hydratáciu pleti a pomáha jej obstáť v skúške s časom.

OBJAVTE
Sisley Make up Collection

SISLEY MAKE-UP

Farby ako súčasť starostlivosti o pleť. Línie dekoratívnej kozmetiky spoločnosti Sisley sú vyvinuté na základe tohto ústredného motta. Jasné farby, ultra čisté pigmenty, receptúry s pokrokovou technológiou, vysoko účinné textúry ...Od vzniku spoločnosti Sisley v roku 1976 si tvorcovia značky zakladajú na zachovaní krásy pleti pomocou inovatívnej línie produktov pre líčenie. Rúže, očné tiene, podkladové krémy a lícenky bohaté na zložky s rastlinným základom (stavebný kameň fyto-kozmetológie) zvýrazňujú tvár s maximálnym rešpektom k pleti.

OBJAVTE
Sisley Izia

IZIA

Izia je parfum s jedinečnou vôňou, kde sa všetko točí okolo ruže. Je ako romantické stretnutie so vzácnym kvetom, ktorý sa iba raz za rok na krátku chvíľku rozvinie. Práve táto vzácna ruža je hlavnou zložkou sofistikovaného a nadčasového parfumu. Vôňa je presýtená iskrivými a rafinovanými vrchnými tónmi, zvádza vzdušným, kvetinovým srdcom a hrejivosťou drevitého základu tlmeného pižmom.

OBJAVTE