Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • SISLEY Black Rose Skin Infusion Crème Hydratačný krém

50 ML 50 ML
Kód 55369

162,50 € 162.5 EUR

* 325,00 € Cena za 100 ml

Members |


Black Rose Skin Infusion Cream je dokonalá denná starostlivosť pre prežiarenú pleť. Je založená na troch základných prvkoch radu z čiernej ruže pre väčší účinok a pôžitok:
- jedinečná zmyslová textúra,
- jemná a návyková vôňa,
- okamžitý a dlhodobý mladistvý efekt
1. Obnovuje pružnosť pleti
Výtažok z kalichu mochyne židovskej s dvojitým doplnením účinku v epidermis a dermis * je kombinovaný s výťažkom z morskej riasy padina pavonica, ktorá posilňuje hydrické vrstvy pokožky pre nadýchanú  pleť.
2.Podporuje jas a prežiarenosť pleti
Výtažok z čiernej ruže okamžite vyhladzuje štruktúru pleti a zlepšuje odraz svetla. Toto pôsobenie je doplnené výťažkom kvetov z ibišku a zvyšuje žiarivosť pleti. Výťažok z alpskej ruže je bohatý na silné oxidanty a bojuje proti unavenej pleti.
Mimoriadne zmyselná aplikácia: hodvábna textúra, ktorá prechádza do mikro kvapiek vody a preniká do srdca epidermis. Hydratovaná pleť je naplnená vlhkosťou  a vyzerá  mlado. Kombinácia olejového extraktu z čiernej ruže, májových ruží a bambusového a lničkového oleja, zanecháva pleť jemnú, prináša okamžitý pocit sviežosti a dlhotrvajúci komfort.
Voňavé ingredience podňecujú čuchové vnemy z rady starostlivosti o pleť s čiernou ružou - esenciálne oleje z ruže, magnólie a muškátu
- prebúdzajú zmysly a poskytujú okamžitý pocit pohody.
Tolerancia je testovaná pod dermatologickým dohľadom. Vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. Nekomedogénny.
* testované in vitro
výsledok:
OKAMŽITE - Intenzívne hydratovaná pleť je naplnená vlhkosťou. Je viditelne vyhladená. Javí sa ako oddýchnutá a viac žiarivá.
DEŇ PO DNI – Starostlivosť o pleť pomáha obnoviť elastickosť a vzhľad mladej pleti. Pleť je žiarivejšia a sviežejšia. Pleť znovu získa vitalitu a "dýcha" mladosťou.
TIPY PRE POUŽITIE Aplikujte na tvár a krk, ráno a večer. Pre pleť, ktorá sa necítí komfortne, aplikujte jedenkrát denne pár kvapiek oleja z čiernej ruže.