Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • THALGO Eveil à la Mer Jemné odličovacie pleťové mlieko

200 ML 200 ML
Kód 54352

24,50 € 24.5 EUR

* 12,25 € Cena za 100 ml

Members |


Odličovacie mlieko s mimoriadne bohatou morskou vodou je základom krásy. Odstraňuje make-up z pleti i očí, upokojuje a zvyšuje odolnosť aj citlivej pleti.

Jemné odličovacie mlieko Gentle Cleasing Milk Thalgo dokonale odstraňuje make-up a čistí pleť tváre i očí. A nielen to. Vďaka obsiahnutej vzácnej morskej vode taktiež hydratuje, remineralizuje a prináša úľavu všetkým typom pleti vrátane citlivej.

Mimoriadna morská odličovacia kozmetika Eveil a la Mer značky Thalgo skrýva vo svojom srdci vzácnu pramenitú vodu z hĺbín oceánov s názvom Seve Bleue des Océans. Táto morská voda zo severného Bretónska sa čerpá z hĺbky viac ako 22 m, kde putuje podzemnými puklinami. Tam sa obohacuje o vysoko koncentrované stopové prvky a minerály. Dokonale hydratuje a remineralizuje pleť, zvyšuje jej toleranciu, prináša okamžitú úľavu, posilňuje štruktúru a obnovuje funkciu bariéry pleti.

Jemné odličovacie mlieko ďaľej obsahuje jemné surfaktanty a allantoin, ktorý výrazne zmierňuje nepríjemné pocity aj tej najcitlivejšiej pleti. Neobsahuje alkohol.

Použitie: aplikujte končekami prstov alebo tampónom a jemne odstraňte make-up. Používajte denne najlepšie v kombinácií so Zkrášlujúcim tonikom. Následne použite Morskú hmlu v spreji pre obnovu, regeneráciu a doplnenie minerálov.