Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • THALGO Eveil à la Mer Skrášľujúce pleťové tonikum

200 ML 200 ML
Kód 54351

24,50 € 24.5 EUR

* 12,25 € Cena za 100 ml

Members |


Tonizačné lotion s mimoriadne bohatou morskou vodou je základom krásy. Odstraňuje zvyšky make-upu z pleti i očí a harmonizuje pleť.

Zkrášlujúce pleťové tonikum Beautifying Tonic Lotion Thalgo zakončuje váš odličovací rituál a tonizuje. Odstraňuje zvyšky make-upu a dočišťuje pleť tváre i očí. A nielen to. Vďaka obsiahnutej vzácnej morskej vode taktiež hydratuje, remineralizuje a prináša úľavu všetkým typom pleti vrátane citlivej. Neobsahuje alkohol.

Mimoriadna morská odličovacia kozmetika Eveil a la Mer značky Thalgo skrýva vo svojom srdci vzácnu pramenitú vodu z hlbín oceánov s názvom Seve Bleue des Océans. Táto morská voda zo severného Bretónska sa čerpá z hĺbky viac ako 22 m, kde putuje podzemnými puklinami. Tam sa obohacuje o vysoko koncentrované stopové prvky a minerály. Dokonale hydratuje a remineralizuje pleť, zvyšuje jej toleranciu, prináša okamžitú úľavu, posilňuje štruktúru a obnovuje funkciu bariéry pleti.

Použitie: aplikujte odličovacím tampónom a jemne dočistite pleť. Používajte denne nejlepšie v kombinácii s Jemným odličovacím pleťovým mliekom.