Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • CLARINS Santal Face Treatment Hydratačný Olej Na Pleť

30 ML 30 ML
Kód 41990

42,00 € 42.0 EUR

* 140,00 € Cena za 100 ml

Members |


Clarins Paris Santal Face Treatment Oil 
Olej na pleť so 100% čistými rastlinnými výťažkami zo santalu, pre suchú pleť
Oleje na tvár - Face Treatment Oil od Clarins sú viac než 50 rokov pýchou Clarinsu, pričom sa využívajú všetky vedecké znalosti a výskumy rastlín a analyzujú sa ich liečivé a aromaterpaeutické účinky. Ide o 100% prírodné oleje, ktoré vznikli v roku 1965 pre pôvodné použitie v Beauty Inštitútoch a kombinujú v sebe rastlinné výťažky a esenciálne oleje - princípy aromaterapie a fytoterapie. Vďaka tomuto spojeniu uvádzajú pleť do ideálnej rovnováhy a je omnoho zdravšia, mladšia a krájšia. Clarins Olej na pleť s výťažkammi zo santalu je vhodný pre suchú pleť, ktorej chýba výživa a hydratácia. Je veľmi účinný na rozšírené žilky.

Zloženie produktu (100% prírodné) * Aromatické esenciálne oleje zo santalu, kardamomu a levandule - ukľudňujú začervenanú pleť a stimulujú epidermis * Olej z lieskového oriešku - pôsobí blahodárne proti dehydratácii. Vyživuje pleť a zanecháva ju saténovo hebkú.

Použitie: Olejčeky sa používajú večer na dokonale očistenú navlhčenú pleť. Naneste malé množstvo oleja na krk a tvár, ktoré ste predtým navlhčili tonikom. Prebytok oleja odsajte priložením kozmetického papierového obrúsku.