Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • YVES SAINT LAURENT Forever Youth Liberator Y-SHAPE Spevňujúce sérum pre tvár, krk, dekolt

30 ML 30 ML
Kód 47939

130,00 € 130.0 EUR

* 433,33 € Cena za 100 ml

Members |


Značka Yves Saint Laurent prichádza s renováciou jedinečného produktu Forever Youth Liberator Y - SHAPE.

Prvé spevňujúce sérum od Yves Saint Laurent, ktoré obsahuje komplex GLYCANACTIF-YTM, slúži k obnoveniu siluety Y (tváre, krku a dekoltu) prostredníctvom viditeľného vypínacieho efektu.

Y - SHAPE CONCENTRÉ zahŕňa technológiu LYFT technogy, ktorá využíva dve štrukturálne derivované glykány. Tie na povrchu pleti spôsobujú vypínanie a prinášajú okamžitý "naťahovací" efekt, ktorý formuje štíhly tvar pleti.

FOREVER LIBERÁTOR Y - shape:
V roku 2012 komisa YSL.SKINSCIENCE ohromila svet kozmetiky úplne novým vedeckým pohľadom na správanie pleti. Komisia expertov sa zamerala na revolučné kozmetologické výskumné úlohy glykánov a označila glykobiológiu za kľúčový faktor boja proti starnutiu. Naši vedci vytvorili jedinečný komplex známy ako GLYCANACTIF-YTM, ktorý je úzko spojený s prirodzeným procesom navracujúcim mladú pleť, stimuluje a zvyšuje mieru ich funkčnosti.

GLYCANACTIF-YTM stojí v samom srdci rady FOREVER YOUTH LIBERATOR, ktorý ďalej obsahuje aktívne prísady schopné spustiť glykobiologické technológie a zacieliť na vrásky, nedostatok hutnosti i jasu. Glykány hrajú kľúčovú úlohu pri posilňovaní a formovaní pleti do "stavebných blokov" prostredníctvom bunkovej komunikácie a metabolizmu. Správajú sa ako architekti vnútorných sietí a majú zásadný vplyv na architektúru ideálnej siluety Y.
FOREVER YOUTH LIBERATOR bol vyvinutý preto, aby sa mohol sústrediť na boj s vráskami, dokáže efektívne zmeniť profil tváre, krku a dekoltu. Teraz, FOREVER YOUTH LIBERATOR prichádza s novým Y-SHAPE. Ten obsahuje vyššiu koncentráciu GLYCANACTIF-YTM, ktorá posilňuje vzájomnú priľnavosť jednotlivých buniek a pružnosť kožných vlákien. Obsahuje tiež výťažok z kvetov IRIS FLORENTINA, ktorý zvýrazňuje jemnosť a prirodzenosť ženskej krásy.