Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • SOLAIT MOISTURISING SUN LOTION MINI Krém na opaľovanie MINI SPF 30

100 ML 100 ML
Kód 55130

4,90 € 4.9 EUR

* 4,90 € Cena za 100 ml

Members |


MARIONNAUD SOLAIT MOISTURISIN SUN LOTION MINI - Krém na opaľovanie MINI SPF 30

Krém na opaľovanie MINI SPF 30
je špeciálne formulovaný pre kombináciu širokého spektra ochrany proti slnečnému žiareniu, pomáha chrániť proti UVA a UVB žiareniu. Vysoká ochrana pred UVA žiarením prispieva k obrane proti poškodeniu kože slnkom a predčasnému starnutiu pokožky. Obohatené o antioxidanty vitamín E a formulu AquaRich, ktorá udržuje pokožku jemnú a vláčnu až na 8 hodín počas pobytu na slnku.

Dermatologicky testované

Použitie: Naneste rovnomerne na celé telo (priemerne 2-3 čajové lyžičky produktu). Aplikujte min. 15 minút pred pobytom na slnku. Nedostatočné aplikované množstvo znižuje stupeň ochrany. Aplikujte opakovane, najmä po pobyte vo vode.

Starostlivosť a ochrana: Vyhnite sa pobytu na slnku medzi 11 a 15 hodinou. Nevystavujte deti a batoľatá slnečnému žiareniu a uistite sa, že ste použili dostatočne vysoký faktor. Vyšší SPF nezaručí ochranu pred spálením od slnka - prílišný pobyt na slnku predstavuje vážne zdravotné riziko. V prípade silného spálenia slnkom, vždy vyhľadajte lekársku pomoc. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, okamžite vypláchnite čistou vodou. Uchovajte mimo dosahu detí.