Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • THALGO Polynesia Polynézia Darčeková kazeta telovej kozmetiky Set Limitovaná edícia '16

270 GR 270 GR
Kód 53891

83,90 € 83.9 EUR

* 31,07 € Cena za 100 ml

Members |


Darčekový set so zmyselnými, relaxačnými kozmetickými produktmi inšpirovanými polynézsku tradíciou. Dodajú pleti krásny perleťovo zlatý nádych.

Darčeková kazeta obsahuje: Exotický ostrovný peeling 270g, masážny olej Mahana 50 ml a Hodvábne telové mlieko 50 ml.
 

Zmyselnosť a relaxácie podľa polynézskych tradícií. Pre extrémne jemnú, perfektne vyhladenú a vyživenú pokožku. V Polynézii si ženy obrusujú pokožku a odstraňujú nečistoty z nej vláknami kokosové škrupiny alebo pieskom. Thalgo sa inšpirovalo týmito dvoma tradičnými postupmi, aby vytvorilo Exotický ostrovný telový peeling s vôňou vanilky a kokosu. Je určený všetkým, ktorí si želajú hladkú a vyživenú pleť. Peeling skvele účinkuje vďaka piesku z Bora Bora, kokosovým škrupinám a morskej soli na báze výživných olejov. Vaše zmysly omámi polynézska relaxačná vôňa kokosu a tahitskej vanilky. Exotický ostrovný peeling obsahuje Biely piesok Bora Bora, ktorý je bohatý na magnézium, morskú soľ a kokosové škrupiny pre intenzívne a jemnú exfoliáciu, Algo-Monoi Sargassum relaxuje, hydratuje, chráni a zjemňuje. Tahitská vanilka upokojuje, relaxuje, hydratuje a vyživuje. Rastlinné oleje z jojoby a mandlí vyživujú, upokojujú a chránia pleť.

Použitie: raz týždenne pred použitím (klik) Polynézskeho posvätného oleja vykonávajte exfoliácii celého tela. Aplikujte na suchú alebo ľahko navlhčenú pokožku. Potom opláchnite teplou vodou.