INFORMÁCIE O PRODUKTE

Perfektný partner na každodenný život SisleYouth Anti-Pollution je energizujúca a super hydratačná starostlivosť o pleť, ktorá ju chráni pred škodlivými účinkami všetkých typov znečistenia: vnútri, vonku a novými technológiami (modré svetlo). Jej mladosť je zachovaná *.


* pomáha chrániť pred účinkami starnutia pleti (vrásky, strata pevnosti a jasu)

#
#

KOMPLETNÁ AKTÍVNA OCHRANA PROTI ZNEČISTENIU PLETI
Účinný kokteil antioxidantov proti voľným radikálom a ochranných účinných látok (semienka z pohánky, Ginkgo biloba a výťažok z bôbov a acetát vitamínu E) chráni pleť pred škodlivými účinkami všetkých typov znečistenia a posilňujú jej odolnosť**. Jej mladosť je zachovaná*.

ENERGIZUJÚCE A SPEVŇUJÚCE ÚČINKY
Kombinované pôsobenie extraktu ženšenu, ktorý sa vyznačuje energizujúcimi vlastnosťami, a extrakt z kivi, bohatý na minerály, zlepšuje tonizovaný vzhľad pleti a pomáha jej znovu získať energiu a vitalitu. Pleť je čerstvá a prežiarená. Koža je revitalizovaná, vyžaruje novú energiu.

SUPER HYDRATAČNÉ ÚČINKY
Sisley odborné super hydratačné a výživné účinné látky (rastlinný cukor, extrakt zo semienok pohánky a bambucké maslo) podporujú zadržiavanie vody v epiderme a prispievajú k správnej hydratácii pleti. Intenzívne hydratovaná pleť žiari a je plná vitality.

Jedinečná čerstvá emulzná textúra, lahodne hodvábna so zamatovo matným povrchom. Esenciálne oleje so stimulačnými vlastnosťami poskytujú čerstvú a energizujúcu vôňu. 


* pomáhajú chrániť pred účinkami starnutia pleti (vrásky, strata pevnosti a jas)

** in vitro test na zložku

#