Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • SISLEY LINTEGRAL ANTI-AGING Spevňujúce Sérum Proti Starnutiu Pleti

Kód 58386

402,50 € 402.5 EUR

Members |


#
Tvár stráca v priebehu rokov pevnosť a plastickosť. Lícne kosti nie sú také kypré a kontúry tváre ochabujú. Po uvedení Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge pokračujú Výskumné laboratóriá Sisley v inovácii a zameriavajú sa na behaviorálne starnutie. Na návrat k tonusu pleti ako v mladosti a oklamanie gravitácie vytvorili Sisleya L'Intégral Anti-Age Serum Concentré Fermeté.

1/ Prebudenie schopnosti spevnenia pleti
Okrem neodvratných dôsledkov starnutia, má priamy vplyv na správnu funkciu elastínu, garanta pružnosti pokožky, aj spôsob života. Extrakt z majoránu záhradného, nová aktívna ingrediencia Sisley, prebúdza a obnovuje schopnosť pleti spevniť sa. Pleť je pevnejšia, hutnejšia a posilnená.

#
#

2/ Vypnutie pleti Strata pevnosti nie je len odtlačkom ubiehajúceho času, ale je výsledkom ochabujúcich síl, ktoré vypínajú pleť. Rastlinný komplex Pro-Firm 7, nevídaný komplex 7 mocných extraktov rastlinného pôvodu, pôsobí do hĺbky, aby znovu vytvoril pnutie vo všetkých vrstvách pokožky.
→ Sérum Sisleÿa l'Intégral Anti-Age Concentré Fermeté je naozajstný pleťový architekt, ktorý znovu aktivuje sily napínajúce pleť. Tvár je znovu pevná a má kontúry ako v mladosti.