INFORMÁCIE O PRODUKTE

GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI

Pre ženu súčasnosti: kolekcia Gucci Bloom oslavuje rôzne vyjadrenia modernej ženskosti - autentická, plná života a intenzívne zmyselná.

#DIZAJN

Stelesnením jej intenzívnejšej esencie je nový čierny odtieň rozmarného kvetinového vzoru Herbarium, ktorý zdobí krabičku Gucci Bloom Nettare di Fiori. Vzor listov Toile de Jouy, čerešňové vetvičky a kvety sú umiestnené v čiernom rámiku, a tiež sú na etikete bledoružovej fľaše danej vône.

 

VÔŇA

Gucci Bloom Nettare di Fiori zachytáva kvety v plnom rozkvete a vyžaruje ich najsilnejšiu vôňu a pôvab. Vyvinutá v kreatívnej spolupráci s Albertom Morillasom, originálna vôňa Gucci Bloom sa prelína s ciprusovou kvetinovou verziou.

 

#
#

Jasne kvetinová vôňa prináša hlbší zmysel pre ženskosť v drevitejšej, zmyselnej zmesi so zázvorom a ružou v najvyšších tónoch, ktorá vyúsťuje v jemnom a tajomnom zakončení v nízkych tónoch pačuli, pižma a osmantu.

KOLEKCIA

#
#

Jar v rozkvete

Nič nevystihuje jar lepšie než jarná kvetinová vôňa. Podarujte jej túto sezónu zasnenú, prchavú vôňu Gucci Bloom – kombináciu bielych kvetov čínskeho zemolezu, jazmínu a tuberózy, ktorá po sebe na pokožke zanechá dlhotrvajúcu vôňu... Je zmyselná, nežná a neskutočne ženská. Ak miluje vôňu sviežich kvetov, isto si zamiluje aj parfum Gucci Bloom a nepustí ho z ruky. Je to dokonalý jarný darček...

Mohlo by vás zaujímať

0 of 11

Naše odporúčania

0 of 13