INFORMÁCIE O PRODUKTE

VÝPRAVA DO HLBOKEJ NOCI

Majstri parfuméri Nathalie Lorsonová, Marie Salamagneová, Honorine Blancová a Olivier Cresp sa znovu stretli, aby napísali už tretiu kapitolu ságy BLACK OPIUM a vytvorili novú generáciu tejto gurmánskej vône.

Rýdza biela energia. BLACK OPIUM NUIT BLANCHE sa otvára výzvou k prebudeniu. Hodvábne hebká ryžová para príjemne dráždi zmysly a prináša jemný hrejivý pocit, ktorý je rovnako prchavý a vzácný ako celý tón. Akord, ktorý majstri zachytili a reprodukovali, než stačil zmiznúť, stojí v kontraste so svojím druhom, nepredvídateľným motívom bourbonu a čierneho korenia. Táto zložka pochádzajúca z ostrova Réunion bola pridaná v podobe intenzívneho čistého extraktu, ktorý do celku prispieva elektrizujúcim a živelným koreneným kvetinovým rázom.

Ľahučký biely opar. Zhlboka sa nadýchnete a užijete si centrálny motív v podobe absolutu z pomerančových kvetov, ktorý vyniká ráznosťou, sviežosťou a jasom. Okvetné plátky pomarančových kvetov, z nich doslova vyžarujúce slnko, sa zbierajú v oblasti Stredozemného mora a ich kryštáľové tóny vytvárajú číru harmóniu s jemnými fazetami akordu pivonky. Keď sa blíži úsvit...

Živočíšna posadnutosť. Známy charakteristický základ tvorí akord kávy. Zreje po dobu štyridsiatych dní v zapečatených sudoch, pokiaľ zmes nedosiahne vytúženú kvalitu. Ultraabsolut z vanilky tvorí neuveriteľne pôžitkársky podklad. Vanilkové lusky získavame na ostrovoch v Indickom oceáne, potom sa spracovávajú v Grasse, kde sa menia v ušľachtilú, tajomnú a živočíšnu prísadu, ktorá vôni prináša uhrančivú temnotu. Celok podtrhuje motív santalového dreva. Ide o hmlistý, hrejivý a vlhký akcent, ktorý odkazuje k nitru prírody. Kompozíciu nakoniec prekrývá závoj bieleho pižma ako vrelý a nežný darček, ktorý po sebe zanechává stopy telesnej túžby.

Žiarivý koktejl. Vôňa, ktorá je určená k prežitiu noci naplno, bez obmedzení... Až do rána