INFORMÁCIE O PRODUKTE

S novou vôňou Wonderlust odhaľuje Michael Kors výrazný štýl a odvahu. Vôňa predstavuje svieži pohľad do sveta krásy Michaela Korsa, inšpirovaná nielen cestou, ale aj cieľom. "Wonderlust zrkadlí nekonečnú túžbu po dobrodružstve, romantike a objavovaní," hovorí Michael Kors. "Je určená pre ženu s prirodzenou zvedavosťou, vášňou, vierou v seba samú a schopnosťou nasledovať svoje srdce." Svetovo uznávaná modelka Lily Aldridge je slobodomyseľná tvár kampane prirodzene zachytávajúca luxusný pocit, ktorý leží v srdci novej vône. Úchvatná, sebavedomá a vždy sexy, Wonderlust evokuje život, ktorého súčasťou je krása, inšpirácia a zmyselnosť. Vôňa inšpirovaná niečím neočakávaným, neznámym a exotickým. V tomto vášnivom svete je dovolené všetko.  

 

VÔŇA

Zmes luxusných kvetov sa mieša s lahodnými korenenými tónmi. Vôňa sa otvára so sviežosťou talianskeho bergamotu a dráždivou iskrou ružového korenia, ktoré jemne doplňuje mandľové mlieko. Žiarivá kvetinovosť má očarujúcu charakteristiku, ktorá je prehĺbená o provokatívny klinček, dotvorená jemným vanilkovým pohladením otočníka. Exotický a krémový pocit, ktorý zahaľuje vôňu, je tvorený zo živice Benzoe Siam, santalového dreva Srí Lanka a kašmírového dreva, dokončí opojné objatie vône. Hlava: taliansky bergamot, sicílska mandarínka, mandľové mlieko, červené korenie Srdce: jazmín veľkokvetý, klinček, jazmín arabský, otočník Telo: kašmírové drevo, živica Benzoin Siam, santalové drevo Srí Lanka  

 

KAMPAŇ

V kampani známeho fotografa a režiséra Maria Testina, Lily Aldridge prežíva dobrodružstvo, romantiku a zoznámenie sa so sympatickým holandským modelom Wouterom Peelenom. Potom, čo spolu na jachte strávia pár tichých chvíľ, Lily Woutera spontánne zavedie na vzdialený ostrov, ktorý je ako stvorený pre stretnutia v raji.  

 

FLAKÓN

Wonderlust - priehľadná fľaštička so zmyselnými tvarmi a dôrazom na zlatú farbu, zachytáva elegantný a bezstarostný luxus improvizovaného úteku.

Mohlo by vás zaujímať

0 of 14

Naše odporúčania

0 of 15