INFORMÁCIE O PRODUKTE

Život je krásny. Žite ho po svojom.

Intenzita má svoje meno: tuberóza. La Vie Est Belle Intense je obohatená o doposiaľ nepoužité ingrediencie. Samozrejme nesmie chýbať rafinovaný gurmánsky kosatec a navyše dve nové hlavné ingrediencie: fascinujúca tuberóza a vynikajúci lieskový oriešok. Dominique Ropion a Anne Flipo, dvaja parfuméri, ktorí predstavili La Vie Est Belle a všetky jej podoby, prehodnotili zloženie a vniesli do vône nové lákavé akcenty. Vrchné tóny bergamot, pomaranč a hrušku rozširuje výrazný nádych čiernych ríbezlí. Ľahký dotyk ružového korenia dodáva vôni radostný, iskriaci a neočakávaný zvrat. Rovnako skvelý ako vždy sa toskánsky kosatec bledý odhaľuje vo svojej najkrajšej podobe a prináša vôni jemný, nežný magický nádych. Vedľa neho sa rozvíja strhujúca a očarujúca tuberóza so svojimi sviežimi zelenými akcentmi.

Bohatá a opojná kvetina, ktorá každého zaujme, pochádza zo strednej Ameriky a vo Francúzsku bola predstavená v 17. storočí, kvitne v bohatých, intenzívne bielych zhlukoch.

Prepychová kvetinová vôňa La Vie Est Belle Intense zároveň obsahuje ylang ylang, jazmín sambakový a pomarančový kvet, ktoré dopĺňajú srdce vône a ešte viac zdôrazňujú ženskosť. Záverečné lahodné gurmánske tóny zostávajú naďalej výraznou charakteristikou vône, ale tentoraz sú naviac obohatené o lieskový oriešok, ktorý vôni dodáva nádych jemnosti a pripomína jej zelené akordy. Do základu vône prenikajú drevité aspekty pačuli, jemné a sladké fazuľky tonka a balzamové tóny živice. Intenzita ide ruka v ruke s trvaním vône, ktorej zloženie je ešte koncentrovanejšie ako Eau De Parfum.

Mohlo by vás zaujímať

0 of 13

Naše odporúčania

0 of 13