INFORMÁCIE O PRODUKTE

DIOR J´ADORE ILFINISSIME - Parfumovaná voda

Kytice J´adore se rozvinie a obklopí vás do novej zmyselnej vône Eau de parfum Infinissime. Nekonečná explózia kvetín: ruža stolistá, sambický jazmín, ylang-ylang a tuberóza z Grasse sú pretkané akcenty krémového santalového dreva.

Povedomá, ale napriek tomu prekvapivá vôňa, je ako zmyselná sestra slnečnej
J´adore Eau de parfum, táto vôňa sa premení v nekonečno „infinissime“, rovnako ako jej nekonečná stopa.

„J´adore Eau de parfum Infinissime má unikátne kúzlo, ktoré jej dodává tuberóza z Grasse. Zahrnutím tejto kvetiny do J´adore som vytvoril romantické stretnutie: akoby J´adore zvádzal tuberózu, podmanil si ju a ukázal jej svetlo. Je to bezprostredná známka silnej a sebevedomej ženskosti.“ François Demachy, parfumér značky Dior, rozšíril kyticu J´adore o obklopujúce tóny horúčkovitej zmyselnosti s tónmi santalového dreva.

Bujné a sexuálne tóny ruže stolisté sa miešajú s tónmi sambického jazmínu a konvalinky. J´adore Infinissime je jemná a žiarivá, vďaka ylang-ylang získava svoju bezprostrednú kvetinovú vôňu. Vôňa je osviežená tónmi bergamotu a šťavnatého červeného pomaranča. Společne so všetkými uvedenými tónymi sa nesie tón obklopujúceho santalového dreva, ktorý J´adore dodává novú sexy a zmyselnú tvár.

Náhrdelník lahvičky J´adore bol upravený tak, aby zobrazovall novú Infinissime Eau de parfum. Jednu retiazku po druhej vytvára ikonický Massai náhrdelník, retiazky se uvolené a kĺžu po fľaštičke rovnako zmyselne, ako by zmyselne kĺzal po dekolte ženy.

Tóny: tuberóza z Grasse, červený pomaranč, bergamot, ruža stolistá, sambický jazmín, ylang-ylang, a santalové drevo.

Zloženie: #15080/A ALCOHOL ● PARFUM (FRAGRANCE) ● AQUA (WATER) ● BENZYL SALICYLATE ● HEXYL CINNAMAL ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● LINALOOL ● LIMONENE ● HYDROXYCITRONELLAL ● CITRONELLOL ● ALPHA-ISOMETHYL IONONE ● GERANIOL ● EUGENOL ● BENZYL BENZOATE ● BENZYL ALCOHOL ● CITRAL ● TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE ● FARNESOL ● ISOEUGENOL ● AMYL CINNAMAL ● CI 14700 (RED 4) ● CI 47005 (YELLOW 10) ● CI 60730 (EXT. VIOLET 2)

Mohlo by vás zaujímať

0 of 15

Naše odporúčania

0 of 14