INFORMÁCIE O PRODUKTE

GUCCI BLOOM ACQUA DI FIORI - Toaletná voda pre ženy

Po úspešnom uvedení vône Gucci Bloom prichádza svieža varianta Gucci Bloom Acqua di Fiori, kde nájdete rovnako vysokú koncentráciu prísad ako v Gucci Bloom, ktorá pripomína vôňu rozkvitnutej záhrady. Kompozícia si ponecháva pôvodný rozkvitnutý akord z Bloom, ktorý však halí do unikátneho olfaktorického vyjadrenia.
Vrchné tóny predstavujú intenzívne zelený a sviežo nový vodný akord zelenej galbanovej živice a lahodných pukov čiernych ríbezlí. Jemné pižmové tóny galbanových lístkov si pohrávajú s jemne korenenými kvetmi čiernych ríbezlí. V srdci sa opäť predstavia puky jazmínu, rangoon liana a tuberóza, ktoré poznáte z Gucci Bloom, zmyselné pižmo a santalové drevo zase prinášajú hĺbku do hrejivej bázy. Dokopy tóny víria v radostnom kvetinovom vodopáde, ktorý ožívá aj v kampani.
Krabičku Gucci Bloom Acqua di Fiori podobne ako Gucci Bloom zdobí (navenok aj vnútry) florálny potisk Herbarium, tentokrát však v novej zelenej farbe. Vzor v štýlu toile de jouy, kde nájdete čerešňové lístky, vetvičky a kvety, je orámovaný silnou čiernou linkou, ktorú nájdeme aj na štítku prilepenom na svetlo ružovej fľaštičke. Jej farba odráža jemné tóny vône a bez slov hovorí o energii a sviežosti.

Zloženie vône:

HLAVA: galbanum
SRDCE: čínsky zimolez, jazmín, tuberóza
ZÁKLAD: pižmo, santalové drevo