INFORMÁCIE O PRODUKTE

 


OBJAVTE BOTTEGA VENETA ILLUSIONE

Všetky zmysly sú ostrejšie a čas sa na chvíľu zastaví. Značka Bottega Veneta predstavuje Illusione, nový pár vôní pre neho a pre ňu.

ZACHYTENÁ CHVÍĽA MEDZI SNAMI A SKUTOČNOSŤOU


Značka Bottega Veneta vykročila do oparu trblietajúceho sa talianskeho leta, kde čas plynie úplne inak. Pod ochranou kúzla Illusione nie je nič nemožné.

#BottleGif

 

ILLUSIONE PRE NEHO


S hrejivým drevom, citrusmi a vetiverom dokázali majstrovskí parfuméri z Bottega Veneta zachytiť nadčasový pôvab tajuplného talianskeho leta. Značka Bottega Veneta vykročila do oparu talianskeho leta trblietajúceho sa letom, kde čas plynie úplne inak. Pod ochranou kúzla Illusione nie je nič nemožné.

VÔŇA


Mužské teplo bieleho cédrového dreva a balzamovej jedle sa preplietajú s jagavou energiou talianskych citrusov a nenápadných tónov vetiveru a tonkovej fazule, aby vytvorili nenapodobiteľný a nadčasový pôvab.

#
#BottleGifVYKROČTE DO SVETA ILLUSIONE


V diaľke sa rozlieha slnkom zaliata talianska vila nepoškvrnená zhonom bežného života. Jemný vánok zohrieva vzduch a neďaleký bazén láka nežnými vlnkami. Len na chvíľu sa čas zastaví a hranica medzi snami a skutočnosťou sa vytratí

FLAKÓN


Nežný lesk flakóna dotvára celý príbeh svojimi architektonickými líniami, ktoré sa spájajú s abstraktným skleným prevedením, a spolu tak vzdávajú poctu hre slnečných lúčov na vodnej hladine.

#
#
#

Mohlo by vás zaujímať

0 of 14

Naše odporúčania

0 of 12