Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • MUGLER ALIEN FLORA FUTURA Toaletná Voda Pre Ženy

  • 30 ML
  • 60 ML
30 ML
Kód 58442

56,60 € 56.6 EUR

45,28 €
* 150,93 € Cena za 100 ml

Members |


77,00 € 77.0 EUR

61,60 €
* 102,67 € Cena za 100 ml

Members |


THIERRY MUGLER ALIEN FLORA FUTURA EDT - Toaletná voda pre ženy

ALIEN znova objavuje sám seba...
ALIEN znova objavuje nás všetkých.
Je zvláštne nádherná, napol bohyňa, napol žena sa zjavuje v tajomnej, žhavej púšti. Tu sa Alien odhaľuje ako intenzívny a jasný kvet z budúcnosti, ktorý sa práve dostal na povrch zeme.
Je to len kvetina? Nikto si nie je naozaj istý. Alien Flora Futura, posol novej ženskosti, oslavuje zrodenie svetla, je to zázrak ožívajúcej prírody a vyprahnutej púšte, ktorá sa stáva úrodnou. Symbol nádeje a prísľubu lepšieho zajtrajška.

Zrodenie novej ženskosti
Podstata vône Alien Flora Futura leží v spojení štavnatej zelenej sviežosti Buddhovej ruky a mimoriadne vzácnej kvetiny, ktorej sa hovorí Kráľovná noci, pretože kvitne len jedinú noc. Autormi tohto spojenia sú Dominique Ropion a Jean-Chritophe Hérault. Práve im sa úspešne podarilo spojiť výraznú sviežosť a obklopujúcu jemnosť, ktorá je vyjadrená v troch zjaveniach:

Šťavnaté zjavenie: Buddhova ruka, jedinečné citrusové ovocie so zelenými a aquatickými tónmi nás vyzýva k vdýchnutiu tejto novej sviežosti. Zvláštna a neporovnateľná Buddhova ruka prináša svoju sviežu citrusovú vôňu v kombinácii dužiny a kôry podtrhnutej rastlinnými tónmi štvorlístku.

Zjavenie kvetu z budúcnosti: Jazmín urobil cestu pre snovú, futuristickú kvetinu, ktorej napínavé a opulentné tóny malo možnosť poznať len málo vyvolených. Kaktus prezývaný Kráľovná noci je kvetina, ktorá si uchováva svoje kúzlo pre nočných obyvateľov panenských lesov a to len behom jednej noci. Rozvíja sa a odhaľuje nám neznáme kvety so sviežimi stopami po kaktuse, na ktorom kvitne. Pravý kvet budúcnosti.

Krémové zjavenie: symbolický podpis vône Alien sa premenil v kontakte s týmito pozemskými mimozenšťanami. Pôvodné pohladenie bielej ambry sa rozplynulo, aby odhalilo zamatové tóny santalového dreva a vytvorilo nový podpis Alien, mimoriadne zmyselnú a obklopujúcu jemnosť.