Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI Parfumovaná Voda Pre Ženy

  • 30 ML
  • 50 ML
30 ML
Kód 58136

76,50 € 76.5 EUR

* 255,00 € Cena za 100 ml

Members |


103,00 € 103.0 EUR

* 206,00 € Cena za 100 ml

Members |


#

GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI

Pre ženu súčasnosti: kolekcia Gucci Bloom oslavuje rôzne vyjadrenia modernej ženskosti - autentická, plná života a intenzívne zmyselná.

#DIZAJN

Stelesnením jej intenzívnejšej esencie je nový čierny odtieň rozmarného kvetinového vzoru Herbarium, ktorý zdobí krabičku Gucci Bloom Nettare di Fiori. Vzor listov Toile de Jouy, čerešňové vetvičky a kvety sú umiestnené v čiernom rámiku, a tiež sú na etikete bledoružovej fľaše danej vône.

 

VÔŇA

Gucci Bloom Nettare di Fiori zachytáva kvety v plnom rozkvete a vyžaruje ich najsilnejšiu vôňu a pôvab. Vyvinutá v kreatívnej spolupráci s Albertom Morillasom, originálna vôňa Gucci Bloom sa prelína s ciprusovou kvetinovou verziou.

 

#
#

Jasne kvetinová vôňa prináša hlbší zmysel pre ženskosť v drevitejšej, zmyselnej zmesi so zázvorom a ružou v najvyšších tónoch, ktorá vyúsťuje v jemnom a tajomnom zakončení v nízkych tónoch pačuli, pižma a osmantu.

KOLEKCIA

#
#

Jar v rozkvete

Nič nevystihuje jar lepšie než jarná kvetinová vôňa. Podarujte jej túto sezónu zasnenú, prchavú vôňu Gucci Bloom – kombináciu bielych kvetov čínskeho zemolezu, jazmínu a tuberózy, ktorá po sebe na pokožke zanechá dlhotrvajúcu vôňu... Je zmyselná, nežná a neskutočne ženská. Ak miluje vôňu sviežich kvetov, isto si zamiluje aj parfum Gucci Bloom a nepustí ho z ruky. Je to dokonalý jarný darček...