Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • BOUCHERON QUATRE FOR WOMEN Parfumovaná voda pre ženy

  • 100 ML
  • 50 ML
  • 30 ML
100 ML
Kód 49136

92,40 € 92.4 EUR

* 92,40 € Cena za 100 ml

Members |


61,90 € 61.9 EUR

* 123,80 € Cena za 100 ml

Members |


43,60 € 43.6 EUR

* 145,33 € Cena za 100 ml

Members |


BOUCHERON QUATRE FOR WOMEN - Parfumovaná voda pre ženy

Šperkársky dom Boucheron bol založený pred viac ako 155 rokmi, Boucheron bol úplne prvým šperkárom na Place Vendôme, ktorý v roku 1893 otvoril svoj prvý obchod v mieste, kde ho z celého námestia zalievalo najviac svetla. ovnako tak toto svetlo zintenzívňuje krásu a auru žien, ktoré nosia jeho šperky. V roku 2004 začala nová, oslnivá etapa v histórii šperkárskeho domu Boucheron - ikonický prsteň QUATRE, ktorý bol práve preložený do nového jazyka - parfum. Odvážna, odhodlaná a vyzývavá - taká je žena QUATRE. Jej prsteň je zároveň jej talizmanom. Nikdy ho nezanechá doma pre jeho eleganciu, ktorá ladí s čímkoľvek. Dom Boucheron dnes ponúka svojej hrdinke nový, esenciálny doplnok - QUATRE vôňu pre ňu, živú kombináciu odvážnej modernosti a nadčasovej elegancie.

Flakón
Pocta prsteňu. Fľaštička je vytesaná z ťažkého solídneho skla, typického pre výnimočné predmety. Nechýba dotyk ružového zlata a bieleho smaltu, ktorý je prepožičaný z bielej edície prsteňa QUATRE.

Vôňa pre ňu
Rovnako ako prsteň QUATRE, ktorý kombinuje štyri rôzne motívy farieb a tvarov, spojené vo vzájomnej harmónii, odhaľuje vône prekvapivej stránky a zároveň odráža eleganciu a štýl. Kombinácia vzácnych materiálov necháva vyniknúť ich unikátnu vôňu v každej situácii.

Zloženie vône:
HLAVA: esencia horkého pomaranča, brazílska zelená mandarínka, červené ríbezle
SRDCE: jazmín sambac, ruža
ZÁKLAD: cédrové drevo, kašmír, pižmo