Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • MIU MIU L'Eau Bleue Parfumovaná voda pre ženy

  • 30 ML
  • 50 ML
  • 100 ML
30 ML
Kód 54555

61,20 € 61.2 EUR

* 204,00 € Cena za 100 ml

Members |


85,70 € 85.7 EUR

* 171,40 € Cena za 100 ml

Members |


113,10 € 113.1 EUR

* 113,10 € Cena za 100 ml

Members |


Svieža vôňa čerstvej kvetiny, drobné konvalinky, pokryté trblietavým zábleskom rosy. Voda na takmer kvitnúcom zelenom lístí zvlhčuje vaše riasy, ako si tlačíte kyticu k tvári. V pozadí sa ocitá najjasnejší záchvev zimolezu. Potom vyplní okamih ďalšia esencia: je to hlboká, vlhká, zásadná sýtosť zeminy, ako sa zbavuje nečinnosti zimy. Hlina, ktorá sa prebúdza k životu a získava sýtosť a grády. Akigalawood®, extrakt z pačuli, povstáva s nekonečnou plodnosťou.

Dizajnérka Miuccia Prada vytvorila Miu Miu ako priestor na preskúmavanie módnych brehov, sledovanie rozmarov, na to, aby bola ľahká, dômyselná a rozumne pochabá. Žena Miu Miu stelesňuje bohatú zložitosť tejto vízie. Prvý parfum Miu Miu evokoval mladosť ženy, jej slobodu a náznak rebelantstva. To úplne uchvátilo ženu Miu Miu: priamu a zároveň zdržanlivú, hravú a spurnú, nestarnúcu vďaka jej zmyslu pre dobrodružstvo.

V Miu Miu L’Eau Bleue, ďalším opakovaním v rodine vôní Miu Miu, vyvoláva parfumérka Daniela Andrier určitý okamih, ktorý všetci dohromady zdieľame: dlhoročnú skúsenosť, keď si zdanlivo z ničoho nič uvedomíme, že prišla jar. Senzácia tohto zistenia je taká nepatrná, jemná, že sa dá len ťažko jednotne vyjadriť. Je to pocit unášaný vánkom. Môžete byť kdekoľvek, kde sa vás tento pocit dotýka: v posteli s oknom otvoreným prúdiacemu vzduchu za svitania, môžete sa rútiť po vidieckej ceste a cítiť slnko na tvári, prechádzať sa neskoro večer v meste po ulici pokropenej silným dažďom, stáť ráno bosí v studenej tráve na vlhkosťou preniknutej záhrade.

Vzrušenie z príchodu je, navzdory sotva viditeľnému poslovi, takmer všadeprítomné, pretože evokuje nielen jediný moment, ale každý okamih jarného prebudenia, vášho života. Svieža vôňa čerstvej kvetiny, drobné konvalinky, pokryté trblietavým zábleskom rosy. Voda na takmer kvitnúcom zelenom lístí zvlhčuje vaše riasy, ako si tlačíte kyticu k tvári. V pozadí sa ocitá najjasnejší záchvev zimolezu. Potom vyplní okamih ďalšia esencia: je to hlboká, vlhká, zásadná sýtosť zeminy, ako sa zbavuje nečinnosti zimy. Hlina, ktorá sa prebúdza k životu a získava sýtosť a grády. Akigalawood®, extrakt z pačuli, povstáva s nekonečnou plodnosťou.

Sila vône spočíva v tom, že nachádza vo vnútri niečo strhujúce: pocit začiatku, počiatočnej sviežosti, možnosti, nádeje, znovuzrodenia. Je to zbavenie sa toho, čo bolo, a hlboký, nepomenovateľný záchvev vzrušenia z toho, čo by sa mohlo stať v budúcnosti. Je to to, čo vône spôsobujú, dotýka sa toho, čo sme zabudli. A tento dotyk zapáli oveľa viac než len čuchovú senzáciu, vyvolá v jedinej sekunde celý zážitok.

Iskerná nespútanosť skorej jari je základom zážitku Miu Miu L’Eau Bleue. Miu Miu L’Eau Bleue, nasledujúci flakón s reliéfnym vzorom typický pre značku, znovu využíva kultovú modrú farbu, ale oblieka ju do trblietajúceho sa priehľadného skla – lesknúce sa svetlo sa láme cez sklo s fazetami, pohráva sa s okolím, pridáva odlesk. Trblietavé sklo je uzatvorené žltým pastelovým diskom, ktorý je pripomienkou rozžiareného dievčaťa Miu Miu. Prekvapenie je ukryté v elegantnej modrej skladacej krabičke, predstavuje darček, ktorý čaká na otvorenie.

V kampani Miu Miu L’Eau Bleue, ktorú nafotil Steven Meisel, sa herečka Stacy Martin znovu zhostila svojej roly a stala sa tvárou vône Miu Miu L’Eau Bleue. Sviežu myseľ a osobitý elán predstavuje Stacy Martin v modrých šatách, doplnených tentokrát hravými pastelovo žltými topánkami. Martin ukazuje typické vlastnosti ženy Miu Miu, jej žiaru a priesvitnosť základu Miu Miu L’Eau Bleue. A mačiatko je späť. Spolu so Stacy ohromene obklopujú trblietajúci sa poklad: výzva pokračuje.

Parfém nájdete exkluzívne v sieti parfumérií Marionnaud.