Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • 50 ML
  • 30 ML
50 ML
Kód 56191

90,50 € 90.5 EUR

* 181,00 € Cena za 100 ml

Members |


64,00 € 64.0 EUR

* 213,33 € Cena za 100 ml

Members |


#


Scandal je nová línia dámskych vôní: elegantná aura, ktorá je v samotnom vnútre poškvrnená duchom Piagalle, milovaným miestom Jeana Paula Gaultiera. Dokonca aj pani ministerka je z vône škandálu v pokušení. Je to viac ako len závan sviežeho vzduchu - je to nádych slobody. FLAKÓN

Scandal, super šmrncovný sklenený flakón. Šťava je ženská, intímna a púdrovo ružová. Ale najdôležitejšie zo všetkého, vône Jeana Paula Gaultiera mali viac ako 20 rokov iba torzá. Pokiaľ ste sa čudovali, kam zmizli nohy, tak sú tu! Jean Paul Gaultier vie, ako spôsobiť škandál tak, aby zostal verný sám sebe.

#


#

VÔŇA
Medová


Počas dňa pôsobí med lahodne a sviežo, doplňuje ho úžasná vôňa gardénie a krvavého pomaranča.#BESCANDAL
NIGHTIMEV noci sa každý (u Jeana Paula Gaultiera) môže zmeniť na divoké zviera, robiť scény a chovať sa škandalózne. Aj pani ministerka! Už ani nedokážeme povedať, či je to (s nutnou dávkou fantázie) žena na úrovni alebo kráľovná noci (taktiež s nutnou dávkou fantázie). Vrana k vrane sadá.

#


PLECHOVKA

Najkultovejšia plechovka na svete - vždy bola a vždy bude. Tentokrát je zahalená v samete.Na svetle vidíte, že je rúžová, za temnej noci ju poznáte pomocou dotyku. V oboch prípadoch sa jedná o nezabudnuteľný zážitok.

#
#

VÔŇA
Medová

 

V noci je med v kominácií s pačuli zmyselný a škandalózny: závislosť presne v štýle Jean Paul Gaultier.