Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • 85 ML
  • 45 ML
  • 25 ML
85 ML
Kód 50063

69,00 € 69.0 EUR

* 81,18 € Cena za 100 ml

Members |


48,00 € 48.0 EUR

* 106,67 € Cena za 100 ml

Members |


34,00 € 34.0 EUR

* 136,00 € Cena za 100 ml

Members |


Karl Lagerfeld vytvoril vonnú senzáciu pre muža a ženu. Použitie znovuobjavených strihov klasických ingrediencií vytvára must-have kusy v jeho dokonalom krajčírskom štýle bielo košele a čierneho saka. Tento rok Lagerfeld napísal novú kapitolu príbehu jeho vôňou, zachytávajúce esenciu party noci v dvoch vôňach, jednej pre ňu a jednej pre neho. Nazýva je "Private Klub".

 

Viac než len momentka alebo bežná fotografie, Private Klub vyjadruje radostný elán, temperament a opojenie mladosťou. Obe vône boli inšpirované obrazom mladého sexy páru vo víre veľkomesta. Ich mená sa objavujú na guest liste tých najexkluzívnejších večierkov. Prekrásni a elegantný dva nočné vtáky prelietavajúcimi z party na party, z klubu do klubu, prúdi medzi rozjareným luxusnému undergrandovými miestami. Všetci sa otáčajú, keď vstúpi do miestnosti, ich účasť je zárukou pre divoký a nezabudnuteľný večer.

 

Óda na party noc, Private Klub flakóny sú zahalené v zlatom laku pre dámsku verziu a v striebornom laku pre pánsku verziu v čistých líniách, ktoré evokujú KARL LAGERFELD ready-to-wear kolekciu. Každá fľaša je zdobená plastickým čiernym logom mena tvorcu. Obopnutý vzorovaným strieborne metalickým a ružovo zlatým kruhom, viečko je nápadné rovnako ako doplnok alebo kabát šaty stvorené pre noc v meste.

 

 

Pre ňu

Lagerfeldova prvá dámska vôňa používala zelené kvetinové tóny, ale nový dámsky Private Klub je stvorený z orientálnych kvetín. Z citrusových cez kašmírové do kvetinových buketov, vôňa uvoľňuje utratenkého-ženské signály plné vitality, nadčasovosti, a súčasného pôvabu. Parfumérka Sophie Labbe hovorí, "Private Klub používa zmes iskrivého bergamotu, okoreneného ružovým korením v horných tónoch, krémového pižma v srdci a dotykom mandlí v základných tónoch. Tento kontrast reprezentuje priamu a jasnú auru VIP ženy na súkromnom večierku. Vyžarujúci intenzívny vášeň a horiace energiu. Preto sme stvorili kvetinové srdce zložené z výnimočnej ruže, fialky a magnólie. "

 

 

Pre neho

Naopak KARL LAGERFELD pre muža, ktorý je novou interpretáciou veľmi známe aromatické silné zmesi. Private Klub pre mužov tvoria drevito korenistú vôňu. Levanduľa vytvára znovu oživenie nové ostrejší neočakávané cesty, obohatené o hrejivé tóny cédra, vetiveru a kumarínu. "Stvorením vôňa Private Klub sme zachytili unikátnosť noci, atmosféru vybraného nočného klubu a intenzívnej zmesi vzácnych drevín, zmyselného korenia a hrejivé škorica," uvádza parfumér Nicolas Beaulieu. "Pridali sme dotyk bazalky pre provokatívne prvý dojem, šťavnatý ananás do srdca pre svieži večer."

Private Klub duo je nový vonný opus Karla Lagerfelda, ktorý vystihuje jeho nadanie

a reprezentuje životný štýl, ktorý oslavuje mladosti, dobré časy, a život sám.

 

Private Klub: Vstúpte na party!

 

 

Zloženie

 

Private Klub Pre ňu

Hlava: citrón, ružové korenie, bergamot

Srdce: ruža, fialky, magnolia

Telo: kašmír, mandle, pižmo

 

Private Klub Pre neho

Hlava: grapefruit, levanduľa, bazalka

Srdce: čiže, ananás, škorica

Telo: céder, vetiver, fazuľky tonka