Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • 30 ML
  • 50 ML
  • 80 ML
30 ML
Kód 50114

50,90 € 50.9 EUR

* 169,67 € Cena za 100 ml

Members |


73,30 € 73.3 EUR

51,31 €
* 102,62 € Cena za 100 ml

Members |


94,50 € 94.5 EUR

* 118,13 € Cena za 100 ml

Members |


Paco Rabanne Olympéa


Moderná Kleopatra


Skvelý architekt, vášnivý návrhár, popredný parfumér, Paco Rabanne bol vždy synonymom odvahy a moderna. Vízia žien zasadená do ducha svojej doby. Radikálna, zmyselná móda, ktorá sa vzpiera štandardom a uniformite. Móda, kde umenie, zručnosť a smelosť sa spájajú v jedno veľké splynutie. Paco Rabanne má schopnosť odhaliť ducha doby vo svojej jedinečnej identite. Štýl Paco Rabanne vyčnieva, borí zavedené konvencie, ale nikdy sám seba neberie príliš vážne.
Od uvedenia svojej prvej vône Calandre v roku 1969, sa Paco Rabanne stal značkou špičkových a inovatívnych vôní, ktoré naplnil ženskými aj mužskými fantáziami. Ikonické vône, ktoré odrážajú odvážny, ultra-moderný životný štýl: Black XS a Black XS for Her: stať sa rockovou hviezdou; 1 Million a Lady Million: žiť báječným životom, kedy k šťastiu stačí iba lusknúť prstami; Invictus, uvedený na trh v roku 2013, stelesňujúci fantáziu víťazstvo.
2015 je pre Paco Rabanne správny čas prísť so svojím novým príbehom. Čo ak je ženskou fantáziou byť tá jediná? Tá úplne jedinečná, vybraná nado všetky ženy, tá jediná, ktorá prekoná obyčajných smrteľníkov svojou obrovskou odvahou a úspechom? Táto žena si nemusí vyberať medzi tým, či byť krásna a inteligentná, čo ju robí jedinečnou. Pre túto ženu je jej sláva úplne prirodzená.
S vôňou Olympéa píše Paco Rabanne novú kapitolu. Nesmierne ženskú. Paco Rabanne zostáva verný svojim hodnotám a provokuje ducha dnešnej doby. Paco Rabanne predstavuje jedinečnosť a zmyselnosť, ktoré nič a nikto nemôže odolať. Olympéa je moderná Kleopatra, kráľovná kráľovien, žena víťazstiev, absolútna ikona. Obdarená svojou silou si vyberá svojho hrdinu na schodoch hory Olymp. Polobohyňa, žena nado všetky ženy. Božsky ženská.

BOŽSKÝ TALISMAN


Flakón vytvoril Marc Ange, návrhár pochádzajúci z Ríma. Jeho tvorba sa pohybuje na rozhraní skutočného a imaginárneho sveta.
Vysvetľuje Marc Ange:
"Symetria a geometrie flakónu stelesňujú hrdosť, jeho proporcie a krivky prinášajú jemnosť a ženskosť."

Krídla víťazstva dopĺňajú charakter Olympéa ženy: Ženský výraz triumfu a slávy, ktorý sa odráža do svetlo ružových, čisto bielych a ružových tónov zlatej.

Flakón je klenot, ktorý v sebe ukrýva božskú vôňu.

Olympéa charakterizuje odvážnu kombináciu antického štýlu a modernej doby. Dizajn flakónu je priamo inšpirovaný vyjadrením tejto sily. Dokonalý prstenec, podobný posvätným amuletom a božským atribútom je vkusne stvárnený medenou korunou. Z horizontálneho pohľadu tento prstenec evokuje vavríny víťazstva. Vertikálne pripomína krídla gréckych sôch, gréckej bohyne Niké, ktoré v gréckej mytológii stelesňuje víťazstvo. Odkaz na tradíciu a štýl Art Deco dopĺňajú toto stvárnenie svoju vnútornú rovnováhou a odvahou.
 

Protiklady, ktoré sa priťahujú.

Olympéa je zmyselný pôžitok, vychádzajúci z kombinácie akordov slanej vanilky a sviežosti kvetinových tónov. Svieži orient, v ktorom mandarínka prebúdza zmysly, je posilnený kvetinovými a esenciami zázvoru, ľalie a jazmínu - jeho špeciálneho druhu pestovaného vo vode.


Lákavá, odvážna a úplne mimoriadna vôňa. Akordy slanej vanilky prinášajú návykovú príťažlivosť, ktorá je umocnená vplyvom santalového dreva a akordmi dreva. Silná vôňa Olympéa je rovnováhou vonných akordov a skutočným podpisom Paco Rabanne.
Pre svoju tvorbu čerpal Paco Rabanne nápady od talentov IFF, Loc Donga, Anne Flipo a Dominique Ropiona.
"Prvotný koncept prišiel veľmi rýchlo. S tímom Paco Rabanne sme okamžite začali tvoriť novú vôňu v tónoch vody," hovorí Loc. "V regióne Vietnam, kde som sa narodil, je soľ získavaná odparovaním morskej vody. Soľ sa mi javila ako východiskový bod, ako symbol sviežosti pre Olympēu. Pre zvýraznenie kvetinového a ženského aspektu som navrhol prácu s jazmínom. Táto technika odstraňuje zemité tóny a vyzdvihuje kvety. Keď vytváram svoje vône, tak sa hrám s protikladmi. Pre doplnenie rovnováhy sviežosti, som navrhol plnosť a zmyselnosť vanilky."

Vznešená Luma
Pre stelesnenie božskej ženskosti si Paco Rabanne vybral Lumu, 21 ročnú brazílsku modelku. Jej zmyselnosť, nadprirodzená krása a rozkošná osobnosť je v dokonalom súlade s hodnotami značky Paco Rabanne.
Lumine oči zvádzajú. Odhaľujú obrovský prietok emócií.

Jej uhrančivé oči sprevádzajú reklamný spot od začiatku do konca. "Lumine oči zvádzajú. Odhaľujú obrovský prietok emócií. Iskra v jej pohľade nám berie vietor z plachiet, ako neúnavný Boh na pomyselnom Olympe," podotkol Alexandre Courtesy.
Luma je ideálnou partnerkou mužskej postavy Nicka Youngquesta, hrdinu vône Invictus, demonštrujúci jej šarm a moc. Sú si dokonalým doplnkom. Krásny pár je symbolom víťazstva, nech fyzického i duševného. Nový legendárny pár je zrodený. Nikto a nič im nemôže odolať.