GIVENCHY-Parfumovaná Voda-3274872313132-Live Irrésistible
Cena za 100 ml 161,33 €

Live Irrésistible GIVENCHYA VŠEDNÝ DEŇ SA STANE VÝNIMOČNÝM!


Svoj život ži naplno, z každého dňa vyťaží maximum. Užíva si všetkého, čo sa týka Paríža, o zvyšok sveta sa nestará. Užíva si život plnými dúškami.
Aký jej rodný jazyk? V tomto prípade je bilingválna. Pohráva si s módou vkusnou a elegantné. Jej vzhľad je rovnako tak nezabudnuteľný ako jej osobnosť.
Fotí rýchlosťou blesku! Úsmev, pohľad, detail. Nič jej a jej telefónu neunikne. Aký je jej najobľúbenejší filter? Žiadny nepoužíva: jej slobodná a hravá povaha premení každý zážitok v divoké dobrodružstvo!
A aká vôňa je stelesnením jej radosti zo života? Live Irrésistible, vôňa, ktorá jej umožňuje prežiť život naplno.

 

ŠŤASTIE ZAČÍNA TU!


Táto vôňa je, rovnako ako ona, sladká aj korenistá. Kvetinové tóny sa miešajú s tými korenenými a ovocnými zároveň.
Šťavnatý ananás, zmyselné okvetné lístky ruží, jedinečná hravosť jamajského korenia, delikátny jantár a pižmo ...
Jedinečný a neopakovateľný koktail kvetín, ovocia a korenia vytvorený Dominiquom Ropionem dáva životu úplne nový rozmer!
Táto vôňa je rovnako prekvapujúce ako jej nadčasový flakón!


 

PREŽITE NEODOLATEĽNÝ ŽIVOT!


Či už v jej kúpeľni, kabelke alebo na nočnom stolíku, jej obľúbený parfum nie je nikdy ďaleko. S dôrazom na každý detail tento flakón absolútne vystihuje jej osobnosť.
Výnimočná štíhlosť a krása flakónu predčí všetky očakávania. Detailné prepracovanosť podčiarkuje rukopis značky Givenchy. Miluje ten kontrast medzi eleganciou a moderným vzhľadom. Miluje Givenchy Live Irrésistible.
Krabička odhaľuje drobné a žiarivé čiernobiele dekorácie, ktoré sú prejasnenie ružovou farbou. Znázorňuje spomienky, chvíle, na ktoré už zabudla, tajomné úsmevy, všetky ľahkovážne momenty jej neodolateľného života. Jedno je isté: vôňa Live Irrésistible je už navždy jej súčasťou.