Podeľte sa o tento produkt s priateľmi
  • LANCÔME La vie est belle Bouquet de Printemps Parfumovaná voda

50 ML 50 ML
Kód 54592

82,70 € 82.7 EUR

* 165,40 € Cena za 100 ml

Members |


Lancôme predstavuje úplne prvý limitovanú edíciu vône z legendárnej rady La vie est belle.
Neodolateľná elegancia kytice kvetov, ktorá je krehká a gurmánska súčasne.
Je to óda na jar. La vie est belle Bouquet de Printemps, inteligentne skomponovaná, ovocná, kvetinová vôňa, je rovnako spontánna a úžasná ako objavenie novej chuti do života. Táto nová gurmánska pochúťka inšpirovaná pôvodnou Eau de Parfum pripomína jemné kvetinové aranžmá oslavujúce sviežosť, ovocný ráz a krehkosť.
Vôňa kombinuje tri výnimočné kvety do jedinej sviežej gurmánskej kompozície. Je to tanec tisícok okvetných plátkov za doprovodu nezameniteľnej esencie z bergamotu.
Táto kytica samozrejme obsahuje ikonický kosatec, kvetinu šťastia, ktorú ako vždy dopĺňa vanilka. Popri tom v kytici nájdeme aj absolut z arabského jazmínu, kvetu ženskosti, ktorý vyniká jemnosťou a zmyselnosťou. Tento motív sprevádza vôňa zelenej hrušky Williams.
V samotnom srdci tejto kompozície nájdeme nový Konvalinkový akord, radostný symbol obnovy a lahodnej rozkoše. Príjemný a hebký dozvuk pačuli celú kyticu pôsobivo rozohrieva a dotvára vôňu, ktorá dokonale zachytáva všetky ženské jarné pôvaby.
Číre sklo fľaštičky odhaľuje ľúbeznú sýtu ružovú, ktorá je doslova naplnená radosťou. Hrdlo flakónu tentoraz zdobia trblietavé ružové kvety.