background image
Vyhľadať obchod

ČO KEĎ ZMENÍM NÁZOR?

Odo dňa prevzatia objednávky spotebiteľovi plynie 30 dňové právo na odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu. Tovar je možné vrátiť len za predpokladu, že nejaví známky používania, a originálny obal je neporušený. O odstúpení od zmluvy v uvedenej lehote nás informujte písomne na eshop@marionnaud.sk a vyplnením nasledujúceho formulára.

V prípade odstúpenia od zmluvy v uvedenej lehote nesie náklady na dopravu spotrebiteľ. Zásielka musí byť doručená spolu s vyplneným tlačivom na odstúpenie od zmluvy na adresu eshopu. Spoločnosť Marionnaud sa zaväzuje spotrebiteľovi, že bez odkladu do 30 dní od obdržania zásielky vráti platbu. Marionnaud neprijíma vrátené zásielky s neuhradeným poštovným. Tovar zakúpený na eshope nie je možné vrátiť v kamenných predajniach Marionnaud. Adresa na vrátenie tovaru je: Marionnaud eshop, Stará Vajnorská 15/A, 831 04 Bratislava, mobil: +421901902663. V prípade, že ste uskutočnili nákup v niektorej z našich kamenných parfumérií, platí pre Vás rovnaká 30 dňová lehota na odstúpenie od zmluvy. Čiastka Vám bude vrátená na darčekovú kartu Marionnaud.

Na uplatnenie reklamácie nás prosím kontaktujte písomne na eshop@marionnaud.sk s vyplenením nasledujúceho formulára. V prípade reklamácie spotrebiteľ nenesie zodpovednosť za náklady spôsobené vrátením poškodeného tovaru alebo doručenia iného tovaru než toho, ktorý bol uvedený v objednávke. V týchto prípadoch zabezpečí spoločnosť Marionnaud zvoz poškodeného alebo nesprávneho tovaru. Marionnaud sa zaväzuje reklamácie vyriešiť bezodkladne, maximálně však do 30 dní. O výsledku reklamácie bude spotrebiteľ oboznámený e-mailom.

Dôležité: Pri odstúpení od zmluvy alebo reklamácii neposielajte zásielku na adresu sídla firmy ani poštou na dobierku. Pri reklamácii bude pre zásielku vyslaný náš externý kuriér a pri odstúpení od zmluvy je adresa na vrátenie tovaru: Marionnaud eshop, Stará Vajnorská 15/A, 831 04 Bratislava, mobil: +421901902663V oboch prípadoch je potrebné pred odoslaním zásielky kontaktovať písomne personál eshopu na eshop@marionnaud.sk.